בימוי: יקיר ונה

שלישיית הזמרים-יוצרים "יאמאן סטייל" - יקיר ונה, אליה תנעמי ומעוז מדמון, שהחלה את דרכה בפרודיות על להיטים מצליחים מחו"ל - עולה מדרגה ומארחת את הזמר יואב יצחק בשיר החדש "ממעון שמיך". את השיר כתב והלחין אלי אסרף, כשיקיר ונה אחראי לעיבוד, להפקה המוזיקלית וליצירת הקליפ.

-יקיר ונה, סחתיין.
"מאז שהתחלנו לפני כחודשיים הפרוייקט הזה של ה'יאמאן סטייל' צובר תאוצה ברמה היסטרית. אנחנו משיקים עכשיו פרוייקט חדש בשם "היאמאן סטייל מארחים", פרוייקט קאוורים שאנחנוו עושים לשירים ומארחים בו אמנים מוכרים. הכוונה היא ליצור רצף של קליפים שיש בהם מוזיקה רגועה יחסית, עם דגש על הווקאל, על השירה. וזה בניגוד מוחלט לחומרים שהתעסקנו איתם כשלישייה ויותר מזכיר דברים שעשיתי בקריירת הסולו שלי".

-איך התחלתם?
"התחלנו עם השיר 'ילד' של מרגול, לאחר מכן הוצאנו את 'יש לך' של שלומי שבת. בהמשך לקחנו ילד ששר יפה בשם עוזיה צדוק לקאוור ל'יא מאמא'. מיד לאחר הקאוור איתנו קפצו עליו אמרגנים, מיד הוא הוחתם וכבר יש לו עמוד מעריצים עם אלפי אוהדים".

לאחר מכן קיבלנו הצעה מאביחי מליחי לשיתוף פעולה - מה שהוליד קאוור לשירו "פלא טבעי". התגובות היו 'חבל על הזמן' וקיבלנו הצעות מעוד כמה זמרים, שעם חלקם נשתף פעולה בהמשך, ונראה שאנחנו בכיוון הנכון לפי המוני התגובות שאנחנו מקבלים מדי יום. גם קיבלנו הצעת ניהול מאחד מהאמרגנים הגדולים בשוק וזה בתהליכי התקדמות בימים אלה".

-יפה. וכרגיל אצלכם יש עוד.
"ביום רביעי השבוע אנחנו ממשיכים באקשן ומצלמים קליפ לשיר מקורי, הפעם יחד עם ליבי פנקר מ"בית ספר למוסיקה", שיצגה את ישראל בארווזיון ועכשיו היא חלק מלהקת KIDS.IL".