הזמר המפורסם אייל גולן מוציא את השיר החדש "מתפלל", שנכתב על ידי פאר טסי ועובד והופק מוזיקלית על ידי יעקב למאי. השיר נכתב על ידי טסי כבר לפני כמה חודשים והגיע לידי גולן, אבל הוא בחר להקליט אותו רק בשבוע שעבר.

גולן מצא את מילות השיר מתאימות למצבו האישי, זאת בעקבות הפרשה, בה נחשד בקיום יחסי מין עם קטינות והדחה לשימוש בסמים ונחקר במשטרה ארבע פעמים. גולן אף נסע להתפלל בכותל המערבי בירושלים, וכנראה שתפילותיו נענו, כיוון שלא נראה שיוגש נגדו כתב אישום בפרשה.

"מתפלל" הוא למעשה סינגל שני מאלבומו הבא של אייל גולן. קדם לו השיר "מבעד לדמעה", שיצא כסינגל הראשון, ובדיעבד התאים גם הוא לפרשה.

אייל גולן: "שכל אחד ייקח את זה לאן שהוא רוצה"

בראיון לירון אילן בתוכניתו "מנטה" ברדיו ירושלים, אומר אייל גולן ממקום מושבו בלונדון: "קר בלונדון, אבל זה קור מיוחד, קור שעושה אותך בריא, באמת. בארץ הקור הוא לא אמיתי, ואז אתה מתקרר, אתה יוצא ונכנס, ומזגנים וכל מיני כאלה. פה הקור הוא קור אמיתי, אתה חי איתו ואתה שלם איתו".

על השיר החדש "מתפלל" אומר אייל גולן: "כמו כל השירים שלי, תמיד נוטים לקשר אותם למישהו מסוים, או משהו מסוים. גם פה זה קיבל קישור למה שקרה ולמה שהיה. כל אחד ייקח את זה לאן שהוא רוצה. פה אני באתי לאולפן והקלטתי שיר מדהים שאני מאוד אוהב, שכתב פאר טסי המוכשר, ואני שמח שהתוצאה היא כזאת, אני מאוד אוהב את השיר".

על התוכניות להמשך אומר גולן: "עכשיו נתחיל להוציא קצת שירים, להתעסק במה שאני באמת יודע לעשות. לשחק כדורגל אני כבר לא, אז זה לשיר ולשמח על אנשים".

בראיון בירך אייל גולן את ירון אילן על שעות השידור החדשות של תוכניתו, שמשודרת כעת בין 12:00 ל-14:00, וירון אילן קבע להיפגש איתו בהופעה שיקיים במוצאי שבת הקרובה ב-7 בדצמבר בהיכל התרבות בתל אביב.

"מתפלל"

"ביום גשום נוסע לי כל כך לאט, מדמיין שאת עוברת את הכביש, מתגעגע לימים שזה אני ואת, ואלוהים הו אלוהים

תת לי הכל נתת לי גם אותה, ואחרי שהיא הלכה אני ממשיך, עוד לילה של גאות לצד דמעה קטנה, ואלוהים הו אלוהים

פזמון: אני מתפלל תבואי לדקה, לא רוצה יותר לומר לך מה קרה, איך אני מתרסק מתפרק מכל מה שהיה

הצמיד שעל ידך לאמונה תפלה, הוא משאיר לך את הכל פתוח בחיים, עוד רגע שאני מרגיש פתאום לבד, ואלוהים הו אלוהים

ביום גשום אני תמיד חוזר איתך, אל העיר אל הרחובות אל הדברים, הכי קטנים שהיו שוב מצחיקים אותך, ואלוהים הו אלוהים".