"'האח הגדול' אמר לי שהקטע שבו התפרצתי בבכי מול אשתי היה רגע השיא של העונה", אומר הזמר דורון מירן שהודח לפני יומיים מבית "האח הגדול". בראיון מיוחד לירון אילן בתוכנית "מנטה" ברדיו ירושלים, ניצל מירן את הבמה להתנצל בפני האמרגן ישראל בונדק, שכתב והלחין את השיר "נשבע לך לא בוגד", שהפך ללהיטו הגדול ביותר. זאת אחרי שמיד אחרי שיצא מבית "האח הגדול" כבר סיפרו לו שבונדק כועס עליו על כך שלא נתן לו, לטענתו, מספיק קרדיטים על השיר.

עוד ב-mako מוזיקה:

"שמעתי שישראל בונדק מבואס עלי, זה בסדר, הכל יסתדר", אומר דורון מירן. "ישראל בונדק הוא חבר שלי מעל עשרים שנה. הוא אמרגן גדול ואיש נחמד והכל טוב ויפה. עוד לא דיברתי איתו אבל אני בטוח שזו בסך הכל אי הבנה גדולה. אני אומר ב'ריש גלי': 'נשבע לך לא בוגד' כתב והלחין ישראל בונדק ואמרתי את זה בכל התוכניות. לא יודע מה עשו ומה חתכו. אין י בעיה עם מי שכתב אותו. אני שרתי אותו. השיר הזה מפורסם ממני וישראל תמיד פרגן לי. ושמעתי גם שהוא אמר ברדיו, 'אם דורון כבר מצליח - שחקו לו אותה'. כל הכבוד ישראל בונדק. הוא בהתחלה לא הבין את העניין נכון. שידבר איתי, כי הוא חבר טוב שלי, ואם פגעתי בו - מחילה. לא היתה כוונה".

"אני מאמין שעם ישראל אהב אותי"

בזמן שהיה בבית "האח הגדול" הוציאו צמד "הישראלים" ביגי ושורטי עם הזמר חזי פרץ את "נשבע לך לא בוגד 2". אבל דורון מירן אומר: "'נשבע לך לא בוגד2' האמיתי יוצא עוד מעט, עם מילים אחרות ולחן אחר. זה כמו שהיה 'רוקי'1 ו'רוקי2' זה לא אותו סרט. יהיה 'נשבע לך לא בוגד2' ואם זה ימשיך ככה אז גם יהיה 3. אני רוצ גם לבפתיע את ישראל בונדק, שאת 'נשבע לך לא בוגד2' הוא יכתוב לי".

על הדחתו מ"האח הגדול" אמר מירן: "אני השמח באדם. אני לא מאוכזב שיצאתי מהבית. את המיליון אני אעשה בכל מקרה. אני אין לי בעיה עם המיליון. אני רוצה עכשיו לקבל את החשיפה שמגיעה לי, ואני אקבל אותה בע"ה. אני מרגיש שהכל בסדר. אני מאמין שעם ישראל אהב אותי. אני מקבל ריקושטים ופידבקים ברמות הכי גבוהות שלא האמנתי בחיים שלי. וזה בא לי ב'מאני טיים' של החיים ואני שמח על כל רגע. 'האח הגדול' זה חווייה מטורפת, אבל בשבילי החווייה האמיתית זה עכשיו, אחרי 'האח הגדול'. לא האמנתי לכזו אהדה. אתמול באו לי 500 איש מתחת לבית וכל התקשורת, בסדר, אני רגיל לזה".