אין תמונה
אמאל'ה איזה חתיך. ניקוס ורטיס

הזמר היווני ניקוס ורטיס יופיע בהאנגר 11 בנמל תל אביב על במה מסתובבת 360 מעלות כשהוא מלווה ב-15 נגנים.

ורטיס, המכונה "האייל גולן של יוון", צפוי לשיר במופע את שירו "Poia Esy", אותו הפך אייל גולן ל"זה אני", אחד מלהיטיו הגדולים בשנים האחרונות. ורטיס אחראי גם לגרסת המקור של "פעם בחיים" בביצועם של שלומי סרנגה ומושיק עפיה, ולשירים נוספים שעברו מיוון לישראל.

כזכור, התארח ורטיס בהופעתה של שרית חדד בהאנגר 11 לפני חודשיים בדיוק, וזכה לקבלת פנים חמה ביותר מהקהל הישראלי. השניים שרו ביחד את הדואט "משחק החיים" בעברית וביוונית, שנכלל כזכור באלבומה ה-20 של חדד, וורטיס הוסיף למופע גם כמה משיריו.

נולד בהולנד, כוכב ביוון, עכשיו מגיע לישראל

בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח עם חדד וקבלת הפנים החמה לה זכה מהקהל המקומי, החליט המפיק של חדד, אבי גואטה, להפיק גם לורטיס הופעה דומה בהאנגר.

ניקוס ורטיס הוא אחד הכוכבים הגדולים שצמחו בשנים האחרונות בתעשיית המוזיקה היוונית. הוא נולד בהולנד והחל את דרכו המוסיקלית בגיל 15. בתחילת העשור הקודם החל להופיע במועדונים קטנים בסלוניקי ובמקדוניה וב-2003 הוציא את אלבומו הראשון בחברת התקליטים הגדולה "יוניברסל", בה הוא חתום עד היום.

האלבום, "Poli apotoma vradiazei", הניב להיטים רבים שפרצו את הדרך עבור ורטיס ללב הקהל ביוון, וזיכו אותו בתואר "הזמר החדש הטוב היותר" לשנה ההיא. מאז הוציא ורטיס עוד חמישה אלבומים שזכו להצלחה בארץ הסופלקי.