דורון מירן החליט שהוא רוצה שחמימו יזכה ב"אח הגדול" ולכם הרים קמפיין וויראלי הקורא לבחור בו. "אני תומך באנשים משלנו", אומר מירן שעצמו השתתף ב"אח הגדול" (בעונת VIP), אתה מבין שהוא מסוג האנשים שאוהבים אותי, הוא אדם טוב ובלי רוע".

תספר לי על הקמפיין?

"זה משולב. בכל הופעה אני מבקש מהקהל שיתמוך בו, והקהל מוחא לי כפיים ומזדהה איתי. באינטרנט עושה הרבה רעש בפייסבוק מעלה סרטונים, באינסטגרם מבקש תמיכה ואיפה שאני יכול.  אם חיים זוכה אני מביא את כל האמנים לבית שאן לחאפלה עלי. שתדע לך שאבא של חמימו הוא כוכב לא קטן, הוא כיכב בסרט מלחמה על הפועל בית שאן".

אתה רוצה להגיד לי שהוא עם הטוב לב מכל הבית?

"בהחלט, כאחד שהיה שם אני אומר שמכל העונות שהיו הוא הכי נשמה והכי תמים וטהור".

יש מישהו שלא בא לך טוב?

"בגדול כולם נחמדים אבל הייתי רוצה לתת סטירת לחי לשם ואני אשמח אם הוא יודח".

שמעתי שהחלטת לעלות שלב, ותרמת כסף?

"בהחלט, ביום ראשון אני מרים מסוק תמיכה באוויר, מכסף שאני והמעריצים שלי ושלו הבאנו, תקשיב כאכון כל הבית מקנא בו".

פנו אליך מהמשפחה שלו?

"כן, אבא שלו פיני התקשר אלי והודה לי. אין אנשים כאלה. דרך אגב, קוראים לקבוצת התמיכה 'צבא האריות של חמימו', והיו"ר הוא מיקו חן".

חיים עושה חיים (צילום: האח הגדול 24/7)
חיים שועי. יחלאולאו | צילום: האח הגדול 24/7

פיני, מה המצב?

"אני מאוד מתרגש ממה שדורון מירן עושה לחמימו הילד שלי. הוא עושה את זה מהלב, אדם הגון וישר שגדל מהשכונה. איך אומרים לא פשוט להיות פשוט והכי פשוט להיות פשוט זה דורון, המשפט הוא קל אבל קשה לישם אותו".

ספר לי קצת על חמימו.

"הילד שלי נשמה טובה, חמימו שלי לא מכיר ריכולים, אצלנו בבית לא פוגעים באנשים, לא מרכלים".

שמעתי שאתה שחקן.

"כן הייתי בסרט שהפיקו דורון צברי ורינו צרור ושיחקתי ב'סיפורים קצרים של אהבה', 'הבחור של שולי'. אני גם שחקן".

★ בשבוע שעבר פרסמנו במדור, על הסכסוך בין אבי ביטר לפרוייקט של רביבו. ביטר שמע את החידוש שהרביבואים עשו לדואט שלו "הפרידה" עם ליאת בנאי, וטען שתימנים לא יכולים לסלסל את השיר הזה והם הרסו אותו. שדרן רדיו דרום, יורם סוויסה, החליט לקחת את העניינים לידיים בעקבות הכתבה ולהרים סולחה בין הרביעייה בתכנית "בחצי היורם". במהלך השידור, ביטר התוודה כי בביתו שומעים את השיר בביצוע הפרוייקט של רביבו שלוש פעמים ביום. מנגד, רביבו אמר שהוא פגש את ליאת בנאי שהתרגשה עד דמעות מהביצוע המחודש. בסופו של שידור סוכם, כי הפרוייקט יארח את ביטר בהופעה הקרובה, ובא לציון גומל.

 

★ רגע של נחת עבר על קובי פרץ ביום חמישי, כשחגג את ברית המילה לבנו. קובי, שנמצא בשנת אבל על אביו ארמונד וממתין לערעור בעניינו, חגג את הברית בקרבת חברים קרובים ומשפחה.

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בערוץ 24 - ראשון עד חמישי ב-10:30, שישי ב-9:00.