קולאז שיר ליאת
סופר נני. ליאת בנאי ושיר לוי

הזמר שיר לוי והזמרת ליאת בנאי מככבים בימים אלה בעונה השניה של התוכנית "חי בלה לה לנד". במסגרת התוכנית הכירה בנאי את לוי וכמו רבים מצופי התוכנית גילתה שמדובר בעלם חמודות. במקביל משתתפת בנאי בתוכנית הרדיו של אליקו כהן "ערב ים תיכוני" ב"רדיו לב המדינה", בפינה יומית על תקן כתבת השטח של התכנית.

בתוכנית ששודרה ביום חמישי האחרון שוחחה ליאת בנאי עם אליקו על מערכת היחסים המורכבת והטעונה שקיימת בין שיר לוי לבין אביו, הזמר ישי לוי - ושניהם, אליקו ובנאי, הגיעו למסקנה שחייבים לעשות ביניהם סולחה.

ליאת בנאי אמרה בשידור ששיר לוי הוא בחור מקסים ושאין סיבה שאביו לא ירצה לדבר איתו. "כל הכבוד לך אליקו", אמרה בנאי, "הגיע הזמן לשים לזה סוף. אבא ובן חייבים לעשות שולם, ומי כמוני יודעת כמה שיר אוהב את אבא שלו, למרות שאני את ישי לא מכירה אישית".

בשלב הזה השאיר אליקו את המיקרופון לליאת בנאי, שפנתה לישי לוי: "ישי לוי שלום, כאן ליאת בנאי, אני אחד המתחרים מ'לה לה לנד 2', ואני עברתי עם שיר שעות מאוד יפות, והוא ילד מקסים ומדהים. הוא אוהב אותך וגם את איריס, ואין לי מושג מה היה שם, לא באמת נכנסנו לזה, אבל בן ואבא זה דבר שמאוד מאוד צריכים להיות ביחד, בפרט ששניהם עוסקים באותו דבר. אתה יכול מאוד לעזור לו והוא מאוד מפרגן לך"

"ישי, אני חושבת ואני גם נרתמת לדבר הזה", הוסיפה ליאת בנאי, "אם רוצים לעשות סוף לברוגז הזה ולעשות סולחה. גם אני בתור אמא שמגדלת ילד שהוא לא שלי יכולה להגיד ממקום מאוד עמוק שכל ילד צריך את אמא שלו ואבא שלו לידו. אז בוא נעשה שולם כולם ביחד. מה אתה אומר, אליקו?".

אליקו ניגן בתגובה שיר של ישי לוי וליאת בנאי אמרה שזה עצוב. בהמשך סיפרה בנאי: "לי יש שני ילדים מבעל קודם, ואפילו שזה לא הצליח הילדים צריכים את הקשר, שיהיה אבא שם. אפילו שבעלי בן אדגם מקסים ניסבים ונותן מה שהוא רק יכול, הוא ומר שילד צריך את אמא ואבא. אז באמת, כולם ביחד, זה מאוד חשוב, מאוד חשוב".

אליקו ב"לילה בכיף" (תמונת AVI: mako)
"ערב ים תיכוני". אליקו כהן | תמונת AVI: mako

אליקו כהן הזכיר את איריס, אשתו של ישי לוי ואם ארבעה מילדיו, ציין שישי לוי טען ששיר לא עשה מספיק כבוד לאיריס, ואז הפנה אליה את ליאת בנאי, שאמרה: "איריס אם את שומעת אותי, גם אני מגדלת ילד שהוא לא שלי ובאמת כל המאזינים כבר יודעים שזה מאוד קשה לגדל ילד שהוא לא שלך ואני מגדלת אותו מגיל קטן והוא קורא לי 'אמא' ואני אמא שלו לכל דבר, ועדיין אם אפשר לעשות שולם ואפשר להשלים זה מאוד חשוב לילד, ולכל מה שהוא עובר. זה מאוד חשוב שהאבא גם יהיה גם, וגם את, כמובן שגם את. ואת חשובה מאוד לשיר. הוא דיבר דברים רק טובים על האחים שלו, עלייך, על ישי על כולם, זה מאוד חשוב שתהיו משפחה שוב פעם, מאוד חשוב".

ישי לוי, פסטיבל הפסנתר (צילום: ענבל צח)
"הגיע הזמן שיניחו לחיים הפרטיים של משפחת לוי". ישי לוי | צילום: ענבל צח

מיחסי הציבור של ישי לוי נמסר בתגובה: "ביום חמישי ישי טס עם אשתו איריס לברצלונה כדי לאגור כוחות לאלבום החדש שיוצא ממש בימים אלו. מעבר לכך, הגיע הזמן שיניחו לחיים הפרטיים של משפחת לוי. ההתעסקות הבלתי פוסקת הזו מיותרת. שיר זמר מצוין. הגיע הזמן שהוא יתעקש שידברו על זה בהקשר שלו".

תגובתו של שיר לוי טרם נמסרה. היא תפורסם כאשר תגיע.