עומר אדם - "לא תדעי דמעה"

אין תמונה
העיניים של המדינה. עומר אדם

עומר אדם מוציא את השיר "לא תדעי דמעה", שכתבה עינת הולנדר והלחין, עיבד והפיק מוזיקלית רביב רם בן מנחם. השיר יוצא יחד עם אלבום הבכורה של אדם שייקרא "נמס ממך" וייצא במהלך השבוע.

מהאלבום של אדם יצאו עד עתה מספר רב של סינגלים וקליפים. האחרון שבהם הוא "נצח לצדך". לפניו "הופה", שזכה לרמיקסים וקליפ,, "להיאבד ברוח", וגרסת הרמיקס, "אל תבכי", שזכה אף הוא לרמיקס, "את בליבי", "נמס ממך" והרמיקס שלו, וכמובן "חוזה בנשמה" שיר הנושא של "חתונת השנה".

מרבית השירים הפכו ללהיטים ברשת ובסלולר, כמו כן מופיע אדם בן ה-17 ועדיין תלמיד תיכון כ-30 הופעות בחודש.

 

שיקו חייק - "מתווה לי את הדרך"

אין תמונה
שיקו חייק ואשתו, הודיה אוחנה

שיקו חייק מוציא שיר חדש בשם "מתווה לי את הדרך", שכתב שמעון אוחנה. אוחנה גם הלחין יחד עם חייק, שעיבד והפיק מוזיקלית.

הוא שר בו: "שחיי קצת סוערים / במים עכורים /  את העוגן המציל /  שאותו אני מטיל /  לייצב את חיי /  מרעד ומחיל / את אשת הפלדה / בתוך עולם של בדיל / את מתווה לי את הדרך / לא כמעט ולא בערך / את השביל המנתב / את השכל אל הלב / את רואה צעד קדימה / את אישה עם לב של אמא / לב אוהב / לב דואג / שצריך ארי שואג".

השיר יוצא לקראת אלבום שמיני של חייק שצפוי לצאת ב-3 בינואר 2011 ויהיה על פי חייק פחות הארד-קור, יותר מיינסטרים.

 

מורן קריטי - "קרוב אליך"

אין תמונה
קרוב אליו. מורן קריטי

מורן קריטי מוציא את השיר "קרוב אלייך", שכתבו רמי לב ואליאב מועלם, עם לחן של לב ודורון אלימלך, שגם אחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית. לשיר מצורפת גרסת רמיקס של נדב ומתן ממן.

זהו סינגל שלישי לקריטי אחרי "אלופה" ו"כשתסלחי", מתוך אלבום הבכורה, שצפוי להגיע לקראת פסח בהפקת גולן שרעבי, שהיה מעורב בקריירה של אייל גולן.

קריטי נחשב כבר כמה שנים להבטחה לא ממומשת במוזיקה הים תיכונית. בשנת 2006 הוציא את השיר "שקט" שזכה להצלחה ברדיו וכן את השירים "גלים ברוח", "שר רק בשבילך","לא מלאך ולא מושלם" ו"מרגיש", אך האלבום המלא לא יצא.

 

>> דודו טסה שר בעיראקית ושלומי סרנגה במצרית