חברי "הפרויקט של רביבו" הוציאו לפני כשבוע את הקליפ למחרוזת "לילה שלי". בניגוד לקליפים הקודמים של ההרכב, בהם כיכבו גת, נרגילות ואלכוהול, הפעם מככבים בו ילדים, שמעריצים את "הפרויקט של רביבו" וחוגגים בחפלה משלהם. במקום גת ומשקאות אלכוהוליים מופיעים על השולחנות ממתקים, חטיפים ושתיה קלה.

"המוזיקה של הפרויקט של רביבו מחברת הורים וילדים", אומרים משתתפי הקליפ. "אם פעם היינו מתווכחים מה לשמוע באוטו, עכשיו שומעים ביחד את השירים של פעם ונהנים". מדובר, כזכור, בשירים מזרחיים וים תיכוניים מלפני 20 ו-30 שנה, שנחרזו יחד ועברו עיבודים מחודשים. כעת הם מושרים בפיהם של ילדים בני 8 ו-10.

ניר בן מנחם: "זה מזכיר לי את אבא שלנו זכרונו לברכה"

"זה מזכיר לי את אבא שלי זכרונו לברכה שהיה מגיע הביתה ושומע תקליטים בפטיפון ונהנה, ממנו למדתי להינות ממוזיקה", אומר ניר בן מנחם, הזמר של הפרויקט, ואחיו של המוזיקאי רביב בן מנחם. "אבא שלנו היה מאזין לביטלס ולאבנר גדסי, ותופס אמוק של הנאה, הייתי מביט עליו ואומר ככה מאזינים למוזיקה".

בנוסף מכינים "הפרויקט של רביבו" קליפים נוספים למחרוזות שטרם זכו לייצוג ויזואלי על גבי המסך. הסרטונים החדשים ישוחררו בקרוב, ובינתיים אתם מוזמנים לבחור את המחרוזות האהובות עליהם ב"מצעד של רביבו" לקראת ההופעות האנגר 11 בתל אביב בחודש הבא.

>> "המצעד של רביבו" - בוחרים את המחרוזות הכי אהובות, ויש גם פרסים