★ דודו אהרון ואמרגנו לשעבר, אייל מלכא, ככל הנראה בדרך לחזור לעבודה משותפת. מקורב לדודו סיפר: "שיר (האקסית של דודו) עצרה אותו וגרמה לו להיפרד מאייל. עכשיו כשהוא בלעדיה הוא אוסף את השברים ומנסה לתקן אותם". 

כזכור היחסים בין אהרון למלכא היו מתוחים מאז החל הקשר עם שיר רוזנבלום. בוקר אחד, ללא הודעה מוקדמת, מלכא קיבל מכתב מעורך דין, ובו דרישה מאהרון להשתחרר מהחוזה שהיה ביניהם. בנוסף, דודו תבע ממלכא פיצויים בסך מיליונים, דבר שגרם למלכא לבצע מהלך דומה.   

מקורב נוסף סיפר "שניהם לא מצאו את עצמם. דודו בדק בכמה מקומות ולבסוף החליט לקחת את העניינים לידיים. הוא החליף יחצן וביצע שינויים מקצועיים, בזמן שמלכא המשיך לנהל את הזמר שריף ונכנס לעסקי האירועים. לשניהם זה היה חסר. בכל זאת הם היו אחים ואייל דאג להורים של דודו כאילו הם ההורים שלו".

כשמסתכלים אחורה הדבר נראה הגיוני, במיוחד כשקוראים את ההערות של הוריו של דודו בראיונות. אימו של דודו, ציפורה, לא חסכה במילים על רוזנבלום וטענה שמי שעמדה מאחורי השינויים בחייו של בנה, הייתה האקסית המדוברת.

דודו ואייל נפגשו? יש עדכונים לגבי התביעות?

"אני יודע שיש דיבורים. אבל הם שומרים על סודיות מוחלטת, לא מדברים על זה עם אף אחד ועדיין כלום לא סגור. אני מקווה שהם יחזרו. הם הצליחו ביחד, יש להם ברכה לשניים".

לא קשה לדמיין את דודו חוזר לעבוד עם אייל?

"לדודו ואייל היה די זמן לעשות סוויץ׳ בראש, ושוב אני לא יודע בדיוק מה קורה שם, אבל קורה".

אם אכן השניים יחזרו, הדבר יעורר תהיות בנוגע למערכת היחסים של דודו עם שיר רוזנבלום ואולי ישפוך אור על סיבת הפרידה. אהרון מצידו ממשיך לשמור על פרופיל נמוך ומכחיש את המגעים עם מלכא ודרך היחצנית החדשה שלו, שרי ישראלי, הוא מסר "דודו אהרון מנהל וינהל את עצמו גם בעתיד". אייל מלכא כנראה מבין שאם הוא רוצה לפתוח דף חדש, עליו לשמור על פרופיל נמוך ולקבל את המסר הזה. תכף נמסרה תגובתו.

★ נראה שהיחסים בין הזמר גילי ארגוב ואמרגנו, אסי אמסלם, הסתיימו בטונים צורמים. כזכור ארגוב נפרד מדודו, אמנון ארגוב, שניהל וליווה אותו בתקופת הגמילה. באותו הזמן הכיר את אמסלם, שעל פי מקורבים נרקמה בין השניים חברות טובה. אמסלם שהבטיח לסגור כמות אירועים גדולה, לא עמד בהבטחה וגילי ואמו ברכה פנו בתגובה לעורך דין.

גילי, די מפתיעה הפרידה מאסי, לא?

"הוא אכזב אותי ועשה טעויות. אני ואמא שלי התייעצנו עם עורך דין והוצאנו לו מכתב עם דרישות, רגע לפני נקיטת הליכים".

אמסלם בתגובה: "היחסים עם גילי לא הסתיימו, אני קרוב ל-7 שנים מלווה אותו, בפרט בחודשים האחרונים, ומה שקרה עכשיו זו אי הבנה בלי קשר אליי שגילי מטיל עלי את האשמה. אני מקווה שגילי יבין את הטעות וירצה לחזור אליי לעבודה ויפסיק להפר את ההסכם המקצועי בינינו"

★ קובי פרץ עושה צעד נוסף בהתקרבות שלו לבורא עולם. השבוע הזמר הקליט את המזמור מספר תהילים "שיר למעלות". לאחר מכן, הוא שלח למקורביו את ההקלטה דרך הווטסאפ.

★ בחודשים האחרונים נראה מאור אדרי מאוהב מתמיד. חבריו מספרים שהוא הכיר מישהי, ולפי איך שזה נראה השניים מאוהבים עד השמיים.

מאור מי העלמה? "קוראים לה נאור, היא בת 23, גרה לידי ברמלה. אנחנו ביחד כבר כמה חודשים".

יש אהבה? "יש ובגדול".

★ ליאור נרקיס לא חשש מהבלגן במירון וביום ההילולה יצא להשתטח על קברו של הרשב"י. לאחר התפילה, התארח אצל רב הסלבס, מרדכי חסידים, וינקי דרעי (בנו של שר הפנים). הם ישבו באוהל של הרב בניהו שמואלי לארוחת מצווה וברכת המזון.

★ אייל גולן החליט להעלות את כוכב הבית שלו, איתי לוי, שלב ולהקליט איתו דואט שיצא בזמן הקרוב.