עופר לוי פרומו (צילום: ראובן חיון)
הטעות היא שלי. עופר לוי | צילום: ראובן חיון

שלושה חודשים ארוכים עברו על מעריצי עופר לוי בציפיה לשיר חדש. "הלב לא משקר" יצא ביוני האחרון כשיר ראשון מאלבום חדש, לוי פתח את הפה על אייל גולן וקובי פרץ, והמעריצים המשיכו לחכות לשיר הבא.

עכשיו מגיע המהפך. אחרי שנים שבהן העביר ביקורת על בנות המין היפה בשיריו מוציא לוי את השיר החדש "את צודקת", סינגל שני מהאלבום החדש שייצא באוקטובר 2010 אחרי חמש שנים. את המילים חיברה עינת הולנדר, את הלחן אריק זנטי ואת העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה ציקי זנתי.

השיר מגיע כתגובה לסינגל האחרון של מרגול, "מלך", בו נידבה הזמרת לנשים "טריקים" כיצד להשיג מן הגברים את שלהן: "תני לו לחשוב שהוא מלך", "תני לו וקחי מה שבא לך", ו"אל תהיי כל כך צודקת".

בשיר החדש מספק לוי קונטרה לטיפים של מרגול ומייעץ לצד השני בחצי קריצה כיצד לשמור על שלום בית. בין היתר הוא טוען: "מילות הקסם הן - את צודקת!", ומסביר: "את ליבה בשמחה זה ימלא, לך, חבר, זה בעצם לא עולה. בזכותך היא תרגיש על הגובה,  תשוב לחייךְ, תסיר גם כובע".

יעבור באומן בדרך להיכל התרבות

ב-24.11.10 בשעה 20:00  יופיע עופר לוי בהיכל התרבות בתל אביב בליווי 25 נגנים ורקדנים עם מיטיב להיטיו ושירים מאלבומו החדש.

כדי להתחזק לקראת הוצאת אלבומו החדש יטוס עופר לוי בעוד שבוע (7.9) לאומן שבאוקראינה ויבלה את חג ראש השנה בתפילות בקבר הרבי נחמן מברסלב. אל עופר לוי צפויים להצטרף מעריצים רבים שלו, מהארץ וממדינות נוספות ששמעו על הנסיעה וביקשו להצטרף אליו.

>> אייל גולן יצלם קליפ בתל מימד ל"מי שמאמין" עם נבחרת ישראל בכדורגל