משה פרץ פרומו פברואר 2010 (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
אני איתך לעולם. משה פרץ | צילום: גיא כושי ויריב פיין

רגע לפני שהוא יוצא לסדרת הופעות באמפי קיסריה מוציא משה פרץ שיר קצבי וקיצי חדש בשם "רחוק ממך", אותו כתב והלחין, עם עיבוד והפקה מוזיקליים של יעקב למאי, שמחברים את כל מה שפרץ טוב בו - רומנטיקה, סלסול ים תיכוני וקצב מידבק.

מהאלבום המתקרב של משה פרץ יצאו עד כה הסינגלים "כמו מלך", "קחי אותי אלייך", "ארוץ עד אליך", ו"אין כמוך". כמו כן הקליט פרץ את דואט התפילה "אחרי ככלות הכל" עם יניב בן משיח. בנוסף כיכב פרץ באוסף רמיקסים של שירי אמונה עם רמיקס ל"שיר למעלות" בביצועו.

אל ההופעות בקיסריה (28 ו-29.5) יגיע פרץ אחרי שנה של מופעים מגוונים: מופע אינטימי בפסטיבל הפסנתר ובזאפה, מופע 360 מעלות בהאנגר 11 ומופע אינטראקטיבי בפרויקט של סלקום.

בראיון מיוחד ל-mako אמר פרץ: "אני במירוץ עם עצמי לשבור את השיאים של עצמי כל פעם מחדש. לא התעייפתי. מוזיקה זו עבודה שכל הזמן אתה צריך לחשוב וליצור קדימה לדבר הבא, אחרת זה לא קורה. צריך להמשיך את ההצלחה ואני מאמין שיש לי עוד הרבה זמן".

רחוק ממך

אני כאן אני יודע שאיתך, והמזל שלי נפתח, את לא תהי לבד, אני איתך לעולם

אני רחוק ממך ולא בטוח מה אני מרגיש, אך כל יום נראה כמו שבוע, אני כבר לא אדיש, מחכה שרק תראי לי ותתני לי עוד סימן, מחבק אותך חזק כי לך אני מוכן

והחיים לוקחים אותך קדימה עם כל השאלות, את תלמדי לבד למצוא את הדרך למצוא את התשובות, בעינייך את שואלת אני אומר אני מוכן, מחבק אותך חזק ולך אני נשבע

אני כאן אני יודע שאיתך, והמזל שלי נפתח, את לא תהי לבד, אני איתך לעולם

>> אתניקס נעלבו מאייל גולן: "הוא שכח שגידלנו אותו"