סטלוס ואורן חן – איך את מאמי (איתן אשכנזי) (תמונת AVI: mako)
קבלו נשיקה למזל טוב. סטלוס ואורן חן | תמונת AVI: mako

לפני חצי שנה בדיוק הודיע צמד הזמרים סטאלוס ואורן חן על הפרדת כוחות אחרי 12 שנה יחד על הבמה ובאלבומים. אורן חן הוציא את השיר "חצי אצלך חצי אצלי", ואמר: "אחרי כל כך הרבה שנים זה קצת מוזר להוציא שיר לבד, אבל מתרגלים לזה מהר. לפני סטלוס היו לי 4 אלבומים. התגעגעתי לשיר לבד".

ואילו סטלוס הוציא את השיר "אין אחת אחרת" ומחרוזות יווניות, ואמר: "אני 25 שנה במקצוע לפני אורן. היו חילוקי דעות על השירים, היה מין נתק ביני וביניהם, אורן ופי המנהל שלו. הם היו יותר מחוברים ביניהם, אורן היה של רפי עוד לפני".

ועכשיו - הפתעה: ביום רביעי הקרוב, 1 במאי, יוציאו סטלוס ואורן חן את השיר החדש "חזרתי אליך" שכתב יוסי גיספן ללחן יווני.

רפי בסקון מנהלם של סטלוס ואורן חן, אומר: "אחרי שנים של עבודה משותפת השניים הרגישו רצון לעבוד גם על חומרים עצמאיים, ההופעות המשותפות לא הופסקו מעולם למרות שמועות על פרידה. הביקוש לסטלוס ואורן חן מצד הקהל  מוכיח את עצמו כבר למעלה מ-12 שנים ואנחנו תמיד היינו ונמשיך להיות קשובים לרצונות הקהל".

השיר החדש יהיה, למעשה, הסינגל ה-12 מאלבום משותף של השניים שטרם ראה אור, וממנו יצאו עד כה הסינגלים "אין דבר כזה", "אותך רציתי", "מאני מאני", "עפה על עצמך", "מפונקת", "מבורכת" עם להקת "פרחי ירושלים", "יופי לי ולך" בשיתוף פעולה עם יצחק קלפטר, "לאהוב בלי גבולות", "לא יוצאת לי מהראש", "יום יפה", שזכה לקליפ שהורכב מצילומי מעריצים ו"הקדוש ברוך הוא".

סטלוס פס-קול האליפויות של מכבי תל אביב

אגב, ברוח הימים האלה, ימי האליפות השמחים של כבי תל אביב בכדורגל, תרשו לנו להזכיר לכם שסטלוס היה זה ששר את שני שירי אליפות של מכבי תל אביב - בשנת 1992 את "יאללה יא מכבי", ובשנת 1995 את "יא רבי זאת מכבי". יאסו.