אייל גולן הופעה 8 ישי לוי (צילום: שי פרג)
שוב חברים. אייל גולן וישי לוי | צילום: שי פרג

ישי לוי וההתבטאויות שלו ממשיכים למשוך תשומת לב. אתמול התראיין לוי לתוכנית "ערב ים תיכוני" שמגיש אליקו ברדיו לב-המדינה (א'-ה', 16:00-18:00), והתייחס לראיון שנתן ל-"7 לילות" של "ידיעות אחרונות": "אני הגנתי על הזמרים היותר צעירים ממני מפני הדברים שאמר מתי כספי. אני יודע שהוא לא דיבר עלי כשהוא אמר דברים כמו 'תת-תרבות' ו'זבל', וגם אני אומר להם - תוותרו על שקל בחשבון בנק בשביל קצת יותר איכות והשקעה".

"באו אלי אמרגנים מהתעשייה ואמרו לי שלי מותר להגיד הכל", ממשיך לוי, "אני לא חושב שמותר לי להגיד הכל, אני חושב, ואני יודע שמה שאני חושב - זה מה שצריך להיות במוזיקה הים-תיכונית. בהמשך הוסיף: "כל מי שנפגע ממני בכתבה - אני אתכם באותו מעגל, באותו ז'אנר, אני אוהב אתכם. אבל אתם יודעים שאני צודק, אז קצת תשתפרו ויהיה בסדר".

בהמשך התייחס לוי לאייל גולן, עליו אמר לעיתון שמבין אלה שלא נולדו זמרים הוא בעיניו הטוב ביותר. "נולד, לא נולד, אייל הוא זמר שעושה לי את זה", אמר לוי, והוסיף: "אתה יודע מה - הוא נולד להיות זמר".

ישי לוי: "אייל יודע שהוא היחיד שאני מוכן לשתף איתו פעולה"

אליקו התייחס לטור "מי מלך?" שהתפרסם כאן ב-mako וטען שכותב שורות אלה מנסה לייצר סכסוך בין גולן ללוי (הטור אמר בדיוק את ההפך, אבל לא משנה).

לוי הגיב: "כולם יודעים שהזמר היחידי שאני מוכן לתף איתו פעולה הוא אייל גולן. כתבו שהבעיה שאמרתי שהוא לא נולד להיות זמר? אז הנה, אייל, נולדת להיות זמר. והוא היחידי שאני מוכן לשתף איתו פעולה, אז מה הבעיה פה, אני לא מבין?... הכוונה שלי היא מאוד מאוד טובה".

אליקו סיפר בתוכנית שאייל גולן שלח לו אסאמאס, שהוא נפגע מאוד מהדברים שאמר עליו ישי בעיתון. "דיברתי עם אייל, סיפר אליקו בשידור לישי לוי, "ואייל אמר לי: 'אני מאוד מאוד אוהב את ישי, עוד לפני שהוא הפך להיות סוג של מיינסטרים, אני באתי ואמרתי כל הזמן ישי, ישי, ישי, אני מעריך את הבן אדם, את הירה ואת הזמר הזה'".

"אייל הוא היחיד שאני משתף איתו פעולה", ענה לוי, "והוא יודע שהוא היחיד. אין ממצב בכלל שאני אעשה שיתוף פעולה או דואט עם זמר אחר שהוא לא אייל".

"ישי לוי: "לא אוהב את הסגנון של קובי פרץ"

קובי פרץ היכל נוקיה (צילום: שלומי מזרחי,  יחסי ציבור )
"אחלה בן אדם, לא אוהב את המוזיקה". קובי פרץ | צילום: שלומי מזרחי, יחסי ציבור

בהמשך הראיון התייחס ישי לוי לקובי פרץ, מתחרה ישיר של אייל גולן: "יש פה עניין של מקצוע ויש פה עניין של בן-אדם. ישבתי עם הבן-אדם כמה פעמים והוא אחלה בן אדם, אבל הסגנון שהוא שר - אני לא אוהב. מה זה? אסור לי להגיד את זה? אני לא מבין. הסגנון, הסגנון של המוזיקה שלו, אני לא אוהב את הסגנון הזה, ריבונו של עולם.

"אני מבטיח לך שאם אני פעם אחת אפיק לקוסי פרץ שיר אתה תראה ותשמע לאילו מקומות אני מביא אותו, אז אתה תבין על מה אני מדבר".

>> מרגול בקליפ "הלילה" - שיר הנושא של "זמר חתונות 2"