איציק קלה פרומו (צילום: אוסנת רון)
"ההתרגשות חזקה מתמיד". איציק קלה | צילום: אוסנת רון

הזמר הותיק והאהוב איציק קלה, יודע לשמור לאורך השנים על רוח עדכנית ואף הקליט דואטים עם עומר אדם ושרית אביטן הצעירים. אולם ברוח גל הרטרו הגדול שעובר על המוזיקה המזרחית בשנה האחרונה ("הפרויקט של רביבו" ודומיו), ואחרי שישי לוי הוציא אלבום מחרוזות נוסטלגיות (וגם חיים משה בדרך לשם), כעת הגיע תורו של קלה.

איציק קלה מוציא כעת את האלבום "מאז ולתמיד", הכולל מחרוזות של שירים מכל הקריירה שלו, הנמשכת כבר 40 שנה וכוללת כ-30 אלבומים. אלבום המחרוזות, עם עיבודים והפקה מוזיקלית של תומר עג'ם המוכשר, מציג את איציק קלה כמו שהקהל שלו אוהב - חם, פתוח, ישיר ומהנה - זמר של אנשים, שאנשים אוהבים.

"אני תמיד מתרגש לעבוד על אלבום חדש", אומר איציק קלה. "הפעם, בגלל שמדובר באלבום מחרוזות של שירים שלי שעברתי איתם דרך ארוכה, ההתרגשות היתה חזקה מתמיד. התברכתי לעבוד עם אנשי מקצוע מחוננים, יחד איתם כתבנו, הלחנו ועיבדנו אלבום שאני שלם איתו ושמח לחלוק אותו עם הקהל".

בימים אלה מסיים איציק קלה את סיבוב הופעות החורף המוצלח שלו בהיכלי התרבות ברחבי הארץ. לאחרונה נפצעה אשתו של קלה, ציונה בתאונת דרכים קשה. לרגל השיקום המבורך שלה הקליט קלה את השיר "קורא אלייך".

האלבום החדש במלואו:

מחרוזת "את לי כחלום"


מחרוזת "תני לי יד"


מחרוזת טורקית


מחרוזת "בי נשבעתי"


מחרוזת "חוזר מאהבה"

>> מאור אדרי בשיר פרידה מחברתו נטלי: "לכתוב לך"