אחרי תקופה לא קלה שעובר דודו אהרון נראה שהוא מתחיל לחזור למסלול: זה התחיל בהצעת נישואין לשיר רוזנבלום חרף התנגדותה של אמו ציפורה, והמשיך בהפקת והוצאת סינגלים באופן עצמאי אחרי הפרידה מאייל מלכה. כעת נודע לנו על שמועה שדודו ושיר כבר סגרו אולם, ובחודש נובמבר יכנסו מתחת החופה. "היינו בחו"ל ואבא של דודו היה שם. קראנו לו וישבנו ושתינו, והוא סיפר שהוא שמח כי דודו החליט שב-10 לנובמבר, אם אני זוכר נכון, הם מתחתנים".

הוא דיבר על ציפורה ועל ההסכמה שלה?

"הסבירו לה שאין מה לעשות. הוא אוהב אותה ושיהיה להם בהצלחה, והיא חייבת להצטרף לברכה ולאיחולים ולבוא לאירוע".

ומה היא אמרה?

"היא לא ענתה תשובה ברורה. הבנתי ממנו שקשה לה, אבל היא תבוא בסופו של דבר".

ועוד עניינים ברומו של עולם:

★ המפיק ליאור וזאנה, בכיר במוסיקה המזרחית, נעצר לפני מספר ימים בעקבות חקירה משטרתית. וזאנה נחשב לאחד מפיקי האירועים החזקים בדרום, והבעלים של החברה פי.אל הפקות. בין האמנים שעובדים מול המשרד, לפי דף בית שלו: איציק שמלי, שני יצהרי ועדן גבאי. וזאנה נעצר בעקבות חקירה נגד בן משפחתו איציק וזאנה מ"בסט אבטחה". הזמרים שפניתי אליהם ומיוצגים ע"י וזאנה העדיפו שלא להגיב.

★ מסתבר שכותב הלהיטים אבי אוחיון הפך לאחרונה גם לשדכן במוסיקה, ולאחרונה הוא חיבר בין הראל סקעת לנסרין, שככל הנראה יקליטו דואט ביחד.

★ מסתבר שרוניוס הכנר הולך בדרכו של סמיר שוקרי, והופך לטאלנט בפני עצמו. לאחרונה הוא הוזמן להופיע בדרום בהתנדבות בפני שני ילדים שמעריצים אותו וחולים בניוון שרירים. ולאחרונה הוא נכנס למשא ומתן מול זמר מאוד מוכר בז׳נר המזרחי שמבקש להיות אמרגן שלו.

★ בן אל וסטטיק לא נחים לרגע, וחתמו על חוזה עם הפסטיגל. במשרד גאגה הפקות בונים לו"ז מיוחד שינווט בין 70 ההופעות החודשיות באירועים פרטיים לבין הופעות בפסטיגל. 

★ אריק זנטי הכותב של כל הזמרים שנכנס לתחום השירה, הוחתם לאחרונה אצל שרית הפקות, שם מצטרף למיוצגים פאר טסי ועדן בן זקן.