סאגת "נשבע לך לא בוגד" הגיעה לקיצה אתמול, כאשר הזמר דורון מירן שיצא מבית "האח הגדול" פגש את האמרגן ישראל בונדק שיצר את הלהיט המפורסם בתוכניות הרדיו "מנטה" של ירון אילן ברדיו ירושלים. הפגישה התחילה בעימות, והסתיימה בחיבוקים, כיאה לחברים לאורך עשרות שנים שהתגלעה ביניהם מחלוקת.

כזכור, לאחר יציאתו מבית "האח הגדול", הבין מירן שבונדק יצא נגדו בשצף קצף, על כך שלא נתן לו את הכבוד המגיע לו כיוצר הלהיט "נשבע לך לא בוגד", הלהיט שמזוהה עם מירן ועשה לו את הקריירה. דורון מירן ביקש מחילה מישראל בונדק בשידור חי אצל ירון אילן, אחרי שהבין את גודל הטעות שעשה. הוא התנצל ומבחינתו התפנה להמשך הקרקס התקשורתי סביבו ולהוצאת השיר החדש "אלף כוכבים" עם מירן מירן ביתו הזמרת.


צילום: ירון אילן

אבל את המעגל הזה היה צריך לסגור הרמטית. וכך נפגשו מירן ובונדק בחסות ירון אילן, שגם תיעד את המפגש שהחל טעון, והסתיים מפוייס.

"איך שיצאתי מבית האח הגדול עומדים סביבי מאות אנשים ואומרים לי 'ישראל בונדק יצא נגדך והגיש תביעות משפטיות, לא הבנתי מאיפה זה נפל עלי", מודה דורון מירן.

ובונדק לא נשאר חייב: "הלהיט הראשון שלך, ההופעה הראשונה שלך בטלוויזיה, ההופעות הראשונות שלך על במה - זה ישראל בונדק!". ומירן משיב: "נו, ומי קרא לך לבוא לפה היום? ואיך דיברתי אליך, מלמעלה או מלמטה?, נו אז מה אתה רוצה".

אחרי שבונדק הבין שפניו של מירן לשלום, השניים השלימו ביניהם סופית, התחבקו, התנשקו ולחצו ידיים, כשהם משאירים את הויכוח מאחוריהם. ורק שאלה אחת נשארה פתוחה - האם ישראל בונדק יכתוב לדורון מירן גם את "נשבע לך לא בוגד 2".

דורון מירן, ישראל בונדק (צילום: ירון אילן)
נשבע לך, יותר אני לא בוגד | צילום: ירון אילן