הזמר שקד קוממי מוציא את שירו החמישי "שומרת עליי", עם מילים של יואב צדוק, שהלחין יחד עם רביד קשתי, אשר עיבד והפיק מוזיקלית.

השיר החדש יזכיר לחובבי הז'אנר הים תיכוני את הלהיט הגדול "היא לא דומה לאף אחת" של דודו אהרון. אגב, כבר מסינגל הבכורה שלו "לילה לילה", בלט הדמיון הקולי של קוממי לאהרון ומשה פרץ, דמיון שהמשיך איתו גם לשירים הבאים "רחוק ממך", "מה שאני נותן" ו"ידיים באוויר".

"שומרת עליי"

"מביט עלייך כל היום מרגיש כמו בחלום, זה שוב קורה לי זה לא עובר לי תביני, שרק איתך אני שלם כואב להיות לבד,את כל הכוח את כל הכוח, אני יודע שזאת את תודה לאל שאת הופעת, כי את לקחת אותי, סחפת אותי מכאן למציאות אחרת / אשמור אותך כאן לעולם, כי את אצלי עמוק בדם, כובשת, מרגשת אותי, אשמור פינה בתוך הלב
אל תשכחי אני אוהב, שומרת שומרת רק עליי / רואה אותך ומחייך זה רגש לא מוכר, וכבר שבוע שלא רגוע תביני
שאת נכנסת לתוך חיי נגעת בנשמה, את כל הכוח את כל הכוח, אני יודע שזאת את תודה לאל שאת הופעת, כי את לקחת אותי, סחפת אותי מכאן למציאות אחרת / אשמור אותך כאן לעולם...".

 

מתפרפר עם בחורות במועדון ומתנצל בפני החברה

במקביל מוציא שקד קוממי צמד קליפים, המהווים סיפור בהמשכים. בקליפ הראשון, לשיר "ידיים באוויר", מבלה קוממי עם חברים במועדון ואחר כך במסיבה בבית.

yadaim ba'avir from PhotoShock on Vimeo.

 

בקליפ השני, לשיר "לילה לילה", מתברר שחברתו של קוממי התקשרה אליו בזמן המסיבה והוא לא ענה לה לטלפונים. בהמשך היא תופסת אותו עם הבחורות שהיו איתו במועדון והוא רודף אחריה ומצטער.

במאי הקליפים: נדב אבני, הפקה: פוטושוק, קוקו הפקות. ניהול אמן: יואב צדוק.