עידן יניב - "טירה של מלך"

אין תמונה
המכתב כפי שפורסם בפייסבוק

עידן יניב מוציא את השיר השקט והיפה "טירה של מלך", הלקוח הפעם מתוך הפרויקט החדש של יוסי בן-דוד "אחד סוכר שחור חזק". בהתאמה, חיבר בן-דוד את המילים וגם הפיק מוזיקלית, עם לחן של נאור סינואני.

השיר החדש מצטרף לשירים "קוסמת" של פיני חדד ונתי לוי, ו"בא לי" של שרית חדד, שיצאו עד כה מהפרויקט הנוכחי של בן-דוד, שעומד מאחורי פרויקט הדואטים המצליח "שניים סוכר".

אולם בסביבתו של יניב אומרים כי "טירה של מלך" לא יכלל באלבומו הבא של הזמר, ממנו יצא עד כה הלהיט "לא מוותר", שבקליפ שלו נכנס יניב למיטה עם גאלה קוגן.

 

אבידה אבידן - "לא עוצרת"

אביבה אבידן יחצ (צילום: דודי חסון למגזין "Bellemode")
לא עוצרת. אביבה אבידן | צילום: דודי חסון למגזין "Bellemode"

אביבה אבידן לא עוצרת ומוציאה סינגל שני מתוך אלבומה החדש, ה- 8 במספר, שייצא במהלך החודשים הקרובים. את המילים לשיר כתבה עינת הולנדר ("שתדעי" - שלומי שבת)  ואת הלחן אריק זנטי, שחתום גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית.

השיר הראשון שיצא מהאלבום היה כזכור "אחד ממאה", שזכה גם לגרסת רמיקס. כמו כן השתתפה אבידן בגרסה מחודשת לשיר "בלב אחד" עם הראפר דן פרבר. אבידן גם נתנה ראיון לטלוויזיה בו טענה ש"אישה מזרחית צריכה קודם כל לדעת לבשל".

בימים אלה עובדת אביבה אבידן על מופע חדש בליווי שישה נגנים, בו תבצע את מיטב להיטיה (ביניהם: "פרי גנך", "איש יקר שלי" ו"כותל המזרח") לצד שירים מתוך אלבומה החדש.

 

שר-אל - "תפס אותי חזק"

אין תמונה
תופס. שר-אל

שר-אל מוציא את השיר הקצבי והשמח "תפס אותי חזק", עם מילים ולחן של שרון אסולין ועיבוד והפקה מוזיקלית של אלי קשת. זהו סינגל שלישי לשר-אל מתוך אלבום חדש שייצא בקרוב, מתוכו יצאו הסינגלים: "בואי" ו"רגע אמיתי".

שר-אל הוציא עד היום ארבעה אלבומים מתוכם מוכרים בעיקר השירים "לילות קסומים","אהבה בעינייך", "הולך עד הסוף" ועוד. את הפריצה הגדולה עשה בשנת 2004 עם הלהיט "את אותי שופטת" - דואט עם יואב "הצל" אליאסי, שכבש את תחנות הרדיו ואת המועדונים.

בשנים האחרונות שיתף פעולה גם עם יסמין סויסה (להקת "חמסה", "הרווק") בשיר "אתה חי בחלום", ועם חיילי הנקמה בשיר "מסיבה".

בחודשים האחרונים נקשר שמו של שר-אל בדמות הזמר "שיר-אל" מסדרת המערכונים האהובה בתוכנית "ארץ נהדרת". לזכותו של שר-אל יאמר שיצא גבר אמיתי והלך עם ההומור עד הסוף: הוא ביצע את השיר "את בסדר" של "שיר-אל" בערוץ 24, ואף דירג את מצעד להיטיו של "שיר-אל".

 

ניסים מרי - "הכל בידי שמיים"

אין תמונה
תנועת המרי. ניסים מרי

ניסים מרי מוציא את השיר "הכל בידי שמיים", שיר שקט ויפה וסינגל נוסף מתוך אלבום חדש ושלישי שייצא בקרוב. מרי עצמו כתב את המילים והלחין יחד עם אבי גוטמן.

עד כה יצאו מהאלבום של מרי הסינגלים "קחי אותי", "רק את", "מיום שבאת אלי", "את היחידה", "בורא עולם", ו"מחזיק חזק".

כזכור, ניסים מרי הוא יוצר, כותב ומלחין, שעומד מאחורי הלהיטים "בשבילי" של מושיק עפיה,"ריקוד רומנטי" של ישי לוי, "צועק חזק" של אילן נורי, "בשתי עיניך" של שלומי שבת,"כוכב מאוהב" של יואב יצחק ,"אם תאמיני" של דניאל בן חיים ועוד רבים.