עופר לוי פרומו (צילום: ראובן חיון)
שר גאון. עופר לוי | צילום: ראובן חיון

עופר לוי מוציא בימים אלה את אלבומו החדש "בדרך שבחרתי", בעיבודים והפקה מוזיקלית של ציקי זנתי. מעריציו הנאמנים של לוי חיכו לאלבום חמש שנים ושמחו לשמוע כמה קטעים ממנו, שכבר נחשפו במופע שערך עופר לוי בהיכל התרבות בתל אביב.

מתוך האלבום האזינו לשיר החדש "עולם של אהבה", שכתב אלון צדוק והלחין אריק זנתי. זהו שיר אהבה שקט ורומנטי, שבפזמון שלו הוא שר: "את מלכה בלי ממלכה / ואני מלך בלי כתר / את עולם של אהבה / איתך זה לא חשוב היתר". ויש לנו תחושה שלא מעט זוגות יצעדו עם השיר הזה לחופה בזמן הקרוב.

בלדה נוספת המככבת באלבום היא "בחרתי בך אישה", שכתב והלחין מוטי אוחיון. מדובר בבלדת אהבה עוצמתית, שבה באות לידי ביטוי עוצמות הקול והרגש של לוי במלוא עוזן.

באלבום החדש של עופר לוי תמצאו גם ביצוע שלו לשיר "איפה את אהובה", גרסת כיסוי מיוחדת ללהיט ותיק של יהורם גאון משנות ה-70', שלוי מכסה בסגנונו המיוחד.

מתוך האלבום כבר השמענו לכם את "חלום מתגשם", השיר שסגר את המופע בהיכל. כמו כן יצאו מהאלבום הסינגלים "אוהב אותך", "את צודקת" ו-הלב לא משקר".

עופר לוי צפוי להופיע בהמשך בהיכל התרבות באופקים (2.12, 20:30), באולם "יד למגינים" בקיבוץ יגור (16.12, 20:30) ובחודש ינואר בניני האומה בירושלים.

>> גיא יעקובי בוחר חמישה שירים אהובים