ההרכב המוזיקלי "יאמאן סטייל", בו חברים אליה תנעמי, מעוז מדמון ויקיר ונה, ממשיך לשלוח ידיו בשלל סגנונות והפקות. כעת הם מוציאים את השיר והקליפ "הפלה זה רצח". את המילים חיבר הראפר "במבוק ג'יני", יקיר ונה הלחן ואחראי גם להפקה המוזיקלית, לבימוי, לעריכה ולצילומי הלילה. את העיבוד יצר ליאור חביב. צילומי יום: רועי חרזי.

לדברי חברי ה"יאמאן סטייל" השיר מושפע מהסדרה "זגורי אימפריה". "צפינו בפרק של 'זגורי אימפריה' שבו אבישג התלבטה אם לעשות הפלה או לא ובסוף לא הפילה", אומרים חברי ההרכב. "החלטנו לעשות שיר וקליפ חצי רציני וחצי קומי ופשוט לתת לנושא דגש מסויים. לין פובירסקי הבלונדינית, השחקנית הראשית בקליפ, הביאה ילד לעולם לפני שמונה חודשים מחוץ לנישואין, למרות שכולם אמרו לה להפיל, כי היא לא חיה עם בן זוגה. ופובירסקי מאשרת: "כששמעתי איך קוראים לשיר מאוד שמחתי שקראו לי לשחק בקליפ, אני הבאתי ילד מחוץ לנישואין ומבחינתי הפלה זה רצח".

עוד ב-mako מוזיקה:

בצד ההומוריסטי, מתייחסים חברי ההרכב למילה "הפלה" בדרכים שונות. "קיבלתי מוזה לכתיבת השיר מבחורה שהפילה לי את הלב ונעלמה לה, וכן, זה הרגיש לי באותם הימים כמו רצח", אומר "במבוק ג'יני" (מאור זכריה). "הפלת יאמאני ביופיך רק בגלל אפלייה, קיבלת יאמני מפנק שיממן אותך עד הלוויה", מוסיף אליה תנעמי.

אין תמונה
רוצים להעביר מסר. היאמאן סטייל
מעוז מדמון חוזר לקטע הרציני: "מסר לכל בני הנוער לשמור על עצמם והפלה זה רצח". יקיר ונה מסכם: "אני עם מעוז. עם כל זה שאין קשר בין מילות השיר לעניין, הפלה זה רצח. אבל הכל נעשה בצורה קומית, כי הרעיון הוא להביא את הנושא למודעות. המטרה שלנו היא להעביר מסר חשוב שאנחנו מאמינים בו, שהפלה של עובר היא רצח, ויחד עם זאת להביא גם צד קומי, שאומר שמי שמפילה לך את הלב זה כמו רצח. אז שמרו על עצמכם ונתראה במופע שלנו ב'גולה' ב-5 ביולי".

''הפלה זה רצח''

"בואי אליי קראתי לך, מאמי את יפה כל כך, תני לי ת'מספר שלך וניפגש, לא איחר היום לבוא, מאמי הנה אני כבר פה, מתחת לביתך עומד ומתרגש

פזמון: אני מחכה לה, על הקרוסלה, היא סובבה את חיי, אני פה למטה, לא חוזר הביתה, היא לא יורדת אליי

(ראפ) אני טיפוס רומנטי ג'נטלמן שרמנטי, במבוק ג'יני בא בשאנטי מאוהב פנאטי, לא מתחיל עם מה שזז מתחיל עם מי שזזה, אחרי שלוש כוסות לכולן משתנה הפאזה, המייקאובר עושה לה רק גוד, כל הסילי סיליקון שלה יוצא מהביגוד, קחי את המספר אל תתביישי להתקשר, 012 סתם כי בא לי לדבר, אלוהים תעשה לי נס (תעשה לו נס), היא לא עונה לי לשום סמס (לשום סמס), לא בוואטסאפ (לא) לא במייל ולא בפייס, זה מבאס זה מבאס זה מבאס, אס לייק ד'את, מסנן כן קובע ובורח, גם אצל ירון אילן שישי כבר לא שמח, אני נשאר כאן לתקן את כל מה שהרסה, ואני לא סוס, אז אני לא עושה פרסה, הפלה זה רצח".

היא הביאה לי מספר, היא גרמה להתאהב, היא דפקה אותי חזק, היא הפילה לי ת'לב, היא הפילה לי ת'לב, הפלה זה רצח!!

פזמון: אני מחכה לה, על הקרוסלה, היא סובבה את חיי, אני פה למטה, לא חוזר הביתה, היא לא יורדת אליי