אייל גולן פרומו חדשה (צילום: יוסי צבקר)
נולדת בשבילו. אייל גולן | צילום: יוסי צבקר

אייל גולן מוציא הבוקר את שירו החדש - הבלדה "נולדת בשבילי". את המילים והלחן יצרו דורון אלימלך ואליאב מועלם, ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית דודו קומה, כשבאולפן שרה קולות מאיה אברהם.

"נולדת בשבילי" הוא סינגל שלישי מתוך האלבום החדש של אייל גולן המיועד לצאת לחנויות לקראת חג הפסח. האלבום יכלול את שני הסינגלים שכבר יצאו: "רציתי להגיד לך" עם מקצב הרגאיי, ו"בואי נברח", שאת מילותיו חיבר אייל גולן עצמו ללחן בולגרי.

כמו הוציא גולן לאחרונה את הקליפ ל"מזמור לגלעד" - השיר שנועד להגברת המודעות לנושא המאבק הציבורי על החזרת החייל החטוף גלעד שליט.

בימים אלו מככב גולן בתכנית הריאליטי "אייל גולן קורא לך" בערוץ 24, במהלכה הוא עורך אודישנים לזמרות, עד למציאת "האחת". הזמרת שתיבחר בסיום התוכנית תזכה להפקת אלבום בכורה משלה, אשר יופק באמצעות חברת ההפקות של גולן "ליאם הפקות". בשבת תשודר תכנית שבועית בערוץ 2.

נולדת בשבילי

עכשיו נושבות רוחות של סתיו, כותב לך עוד מכתב, רוצה לומר אני פשוט מתגעגע / אתך הכל שליו כל כך, הלב שלי נפתח, וכשאת לא, הלב הזה דומע / ואת שווה את כל האהבה שלי, אני יודע נולדת בשבילי

פזמון: חזרי אליי לנשמה, לא מסתפק בנחמה, שיש לי חיים גם אחרייך / זה כבר שנה אחר שנה, של הרגשה כה משונה, אז תחזרי עייפה נפשי בלעדייך

עכשיו, חלפה לה עוד עונה, מביט אל התמונה, אלוהיי במציאות אני רוצה בך / אותך אזכור ולא אשכח, הלב שלי שלך,
ואם את לא בודד אני פוסע / ואת שווה את כל האהבה שלי, אני יודע נולדת בשבילי

פזמון: חזרי אליי לנשמה...

>> הצביעו למצעד הלהיטים הגדול של אייל גולן