עומר אדם האנגר (צילום: שרון רביבו)
מחבר דאנס ומזרחית. עומר אדם | צילום: שרון רביבו

כל מי שהיה בהופעות של עומר אדם בשנה האחרונה מכיר את הרגע שבו הוא מבצע מחרוזת טראנס של להיטיו, שמביאה את הקהל הצעיר שלו לקרחנה אמיתית. ובכן, כנראה שהרעיון מצא חן בעיני עומר אדם והצוות שמסביבו, וכעת הם מתכננים להעלות מופע קיץ שכולו מבוסס על החיבור בין מוזיקה מזרחית לסגנונות דאנס - האוס, קלאב וטראנס.

ל-mako נודע כי אחרי שהופיע בקיסריה, האנגר 11 ומקומות גדולים נוספים, יעלה עומר אדם בקיץ הקרוב מופע בסגנון מסיבת דאנס-מזרחית אלקטרונית, בו ישולבו צמד דיג'ייז - שרון גל ועמית בלייז (בלייז עומד מאחורי כמה וכמה רמיקסים מזרחיים, בין היתר המחרוזת הלוהטת "אבאבאביי" של מאור אדרי). השניים יצטרפו למופע של אדם עם טראקים שהם למעשה עיבודים אלקטרוניים חדשים ללהיטים המוכרים שלו. בנוסף לתקליטנים, יצטרפו לחלק מהשירים נגנים בודדים, כמו דרבוקיסט וכנר, אבל עיקר העניין צפוי להיות השילוב בין ביט אלקטרוני לקול של עומר אדם, כשהשירים הם הלהיטים הגדולים שלו.

המופע אמור לשלב תאורת של מועדון לילה, כולל קרני לייזר ומסכי וידיאו מתקדמים. ייתכן שאף יחלקו לקהל סטיקלייטים וישלבו הפתעות כמו רקדניות בכלובים מהתקרה ופעלולני אש - כמו במועדון אמיתי.

עומר אדם יככב במצעד הגאווה

ל-mako נודע עוד כי עומר אדם צפוי להיות האמן המרכזי במצעד הגאווה הקרוב בתל אביב שיתקיים ב-7 ביוני 2013, אחרי שהוזמן לשם כדי לתת הופעה גדולה מול עשרות אלפי הצועדים והחוגגים. אל תתפלאו אם כבר שם הוא יעניק לקהל טעימה מהקונספט החדש של המופע שלו, ואולי אפילו יחשוף לראשונה טראק-שיר חדש.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר בתגובה: "לא ניתן לאשר את הפרטים. בבוא הזמן תדעו הכל. עומר אדם תמיד מחדש ומתחדש, מפתיע ומרענן וגם בקיץ 2013, כמו שהיה בשלוש השנים האחרונות, ימשיך להוביל את תעשיית המוזיקה המזרחית לתקדימים ושיאים חדשים".

>> הזמר בצלאל בביקור היסטורי בתוניסיה