ג'ולייטה הוצאה לאחרונה את השיר הקצבי "תסתדר בלעדיי", שיצר עבורה דודו אהרון. היום היא חושפת שגם הסינגל הבא שלה יהיה שיר שיצר דודו אהרון, הפעם בלדה, עליה התחילו לעבוד עוד בלוס אנג'לס, בצילומי התוכנית "חי בלה לה לנד". "אני מעדיפה את הסגנון של דודו", אומרת ג'ולייטה. "בתחילת הקריירה שלי עשיתי גם מזרחית הארד-קור וגם דאנס וגם פופ, אני אוהבת לגוון במוזיקה".

"המקום שאני באה ממנו זה מזרחית לגמרי", אומרת ג'ולייטה. "גדלתי בבית קווקזי שזה הכי מזרחי. רואים אותי גבוהה ובלונדינית ושואלים מה הקשר שלך למזרחית. "אז אני לא בלונדינית מטבעי, זה צבוע, אבל אני באה מהמזרחית, זה בא מהבית, זה בנשמה שלי, זה בדם".

"בהמשך תהיה לי קריירה בינלאומית"

"כשהגעתי עם דודו אהרון לבית בלוס אנג'לס הכרנו היכרות שטחית, לא היה בינינו קשר הדוק. אחרי הגמר של 'לה לה לנד' דודו התקשר ואמר לי: 'ג'ולי, מי שלא ראה שאת המנצחת הוא עיוור. את המנצחת. אני פה בשבילך, מה שתצטרכי יש לך פה חבר, אח, למה שאת צריכה".

"אני מופיעה בארץ ובחו"ל ובהמשך תהיה לי קריירה בינלאומית", אומרת ג'ולייטה, "ויש גם אלבום בדרך, צתוכו כבר יצאו שלושה סינגלים, 'תסתדר בלעדיי' זה הסינגל השלישי".

על אביהו שבת ג'ולייטה אומרת: "עם אביהו קרה לי משהו לא טיפוסי. אני לא רגילה להתחיל עם בחורים. אני באה מבית שמרני עם דעות קדומות. ואז אמרתי, טוב, בסדר, אני מכירה אותו הרבה זמן, למה שאני לא אתחיל איתו, לא תמיד גברים צריכים להיות אלה שמתחילים, זה בסדר שאישה עושה את הצעד".

"נורא נפגעתי ולקחתי את זה מאוד קשה"

אין תמונה
"מאוד נפגעתי ונעלבתי ממנו". ג'ולייטה ואביהו שבת

"יצאתי עם אביהו לדייט וחשבתי שזה הדדי, אבל הוא אמר לי 'זה שהמסעדה רומנטית זה לא אומר שזה המצב. ואז נורא נפגעתי ולקחתי את זה מאוד קשה. אבל בסך הכל נשארנו חברים טובים. חזרנו הביתה והבנו שהרגשות זה לא הדדי.

"נשארנו חברים טובים והוצאנו סינגל משותף, שנקרא 'לא יודע/ת כלום על אהבה', שזה טקסט שנכתב כדי לצחוק על המצב בינינו. 'לא יודעת כלום על אהבה' זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עלי. אני בחורה מאוד אומציונאלית ותמיד לוקחת הכל קשה ללב ומתרגשת מכל דבר. אבל בסדר, זה החיים ולפעמים צריך לדעת להעביר הלאה".

>> תהל סמירה זועקת "אללה הוא אכבר"