ישי לוי האנגר (צילום: שרון רביבו)
ישיר עמיר בניון. ישי לוי | צילום: שרון רביבו

ישי לוי מלקק את פצעי הריב המתוקשר עם בנו שיר לוי וכעת עובד על הפרויקט הבא שלו - אלבום חדש שלו, שיורכב כולו משירים שכותב ומלחין עבורו עמיר בניון, בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי. השניים, עמיר בניון וישי לוי, אף צפויים להקליט בחודש הבא דואט, שצפוי לצאת כסינגל ראשון מהפרויקט.

החיבור בין לוי ובניון נוצר בחודשים האחרונים מתוך כבוד והערכה הדדיים והכרה בכך כי שניהם זמרים מהשורה הראשונה. לוי, שמעריך מאוד את בניון כיוצר, שמח מאוד על ההזדמנות שניתנה לו לעבוד איתו, וכך גם בניון, שבמקביל עובד על אלבום עם גלי עטרי ולא מפסיק להוציא בעצמו שירים חדשים.

ישי לוי יארח את גלי עטרי וריקי גל בהאנגר

אין תמונה
כבוד והערכה הדדיים. עמיר בניון

גם ישי לוי התחבר לאחרונה לגלי עטרי ויארח אותה ואת ריקי גל במופע "סיבוב חיי", איתו יחזור ב-8 ביוני להאנגר 11 בנמל תל אביב.כמו מופע ההשקה המוצלח, בו אירח את מיכה שטרית וארקדי דוכין, צפוי לוי לבצע את מיטב להיטיו, בהפקתו המוזיקלית של נדב ביטון. גלי עטרי מצדה, תארח את לוי במופע שלה באמפי שוני ב-28.6.

ועד שהפרויקט עם עמיר בניון יגיע לשלב המימושים, מוציא היום ישי לוי את השיר "נשיקה ודי", הסינגל ה-11 במספר מאלבומו המצליח "האחת שלי", ממנו יצאו עד כה עשרה סינגלים, ביניהם הלהיטים מלנכולי" ו"עננים",שמככבים ברדיו ושיר הנושא  "האחת שלי".

>> אתי ביטון לא זמרת של להיט אחד