הזמרת עינב אהרון הגיעה לאולפן התוכנית "מאמאלנד", כדי לבצע את השיר החדש שלה "אז תבוא", אותו כתב והלחין עבורה אחיה, הזמר דודו אהרון. "התגובות לשיר מדהימות", היא אומרת. "כולם אומרים לי שהשיר מאוד קליט ומרגש.

בימים אלה אהרון מופיעה עם השיר, תוך כדי שהיא אמא לבת אורית, ומנקה את הבית לקראת פסח, בזמן שהילדה בגן. "אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי", היא אומרת, "תמיד היה לי ביטחון. אני מופיעה מאז שאני קטנה. מהטקסים בבית ספר, ומשם למועדונים וחתונות. אני טורפת את הבמה, רק תנו לי מיקרופון".

-פוגע בן שאומרים לך "אחותו של דודו"?
"לא, זה לא פוגע בי, כי הוא הגיע לאן שהוא הגיע בעבודה קשה ומגיע לו הרבה קרדיט. דודו ואני היינו שרים יחד. בהתחלה היינו צמד דודו ועינב אהרון, היינו מופיעים ערב ערב במועדונים. עד שאחי החל בקריירת הסולו שלו".

-למה חיכית עד גיל 30?
"לא היתה לי הכוונה, לא היה לי מנהל שאני אסמוך עליו. את יודעת, יש חוזים מפוצצים ואני חששתי לחתום על חוזים כאלה. עד שהופיע המנהל שלי עכשיו שאני סומכת עליו, קיבלתי ביטחון ויכולתי לצאת לדרך. הייתי שלמה עם ההחלטה. זה אין גיל, אין גיל זה הכל מן אללה. אם זה לא קרה אז, אני תמיד ידעתי שהטיימינג יגיע".

-איך את משלבת בין האמהות לקריירה?
"להיות אמא זה כיף גדול, אין יותר אושר מזה. זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי. לאחר מכן גם הקול שלי כמובן. אני משלבת את שני הדברים יחד. יש לי תמיכה מהמשפחה והבעל ששומרים, שעוזרים מתי שצריך. אני נותנת את כל כולי ונותנת גם לבית וגם למוזקה. ומשלבת, אין מה לעשות, זה קריירה בכל דבר".

-את מקבלת עצות מדודו?
"בטח, הוא מדריך אותי, ומלווה אותי בכל צעד. יש לי עם מי להתייעץ. הוא עשה דרך ברוכה. בסינגל האחרון הוא ליווה אותי והיה מנטור קשוח באולפן. היה חשוב לו שזה ייצא מדויק".

עוד ב-mako מוזיקה: