שרית חדד - "מאחלת לך"

אין תמונה
מלאה באיחולים. שרית חדד

שרית חדד מוציאה את השיר החדש "מאחלת לך", אותו כתב, הלחין, עיבד והפיק מוזיקלית הנרי. זהו סינגל שלישי מאלבומה החדש של חדד, אחרי "אינטליגנציה" ו-"Do You Love Me". כמו כן דלף לפני כמה חודשים גם השיר "זהו קיץ" שלא ברור אם יכלל באלבום.

מאחלת לך

אני מאחלת לך שתהיה מאושר / בכל דרך שתבחר / שהשמיים יחייכו אליך / כמו שחייכו אליי / אני מברכת אותך באור גדול / שלא תחווה בעיה או מכשול / מאחלת לך דרך קלה / שתמצא מנוחה ונחלה 

פזמון: שלא תדע כל צער וכאב / כמו שהשארת לי בלב / שלא תדע חוסר אמונה / כמו שהשארת לי בנשמה / שלא תדע כל צער וכאב / כמו שהשארת לי בלב / שלא תדע חוסר אמונה / כמו שהשארת לי...

אני מבקשת רק טוב בשבילך / שתמצא אישה ותקים משפחה / שיהיה לך אור שתדע להבחין  / בין הדברים הטובים לרעים / אני מאחלת לך שתהיה מאושר / בכל דרך שתבחר / שהחיים יחייכו אליך  / כמו שחייכו אליי / שתהיה בריא שלם וחי

פזמון: שלא תדע כל צער וכאב... הרופא הכי טוב הוא הזמן... וגם בלעדיך - אני עדיין כאן...


זהבה בן - "שוכחת לזכור"

זהבה בן, שי גבסו (צילום: סמי טהרני)
זהבה בן ושי גבסו | צילום: סמי טהרני

זהבה בן מוציאה את השיר "שוכחת לזכור", שכתב והלחין לה שי גבסו עם עיבוד של אלי קשת. זהו סינגל נוסף מתוך אלבומה החדש של בן שייצא בקרוב, ושיתוף פעולה ראשון עם גבסו, שכזכור החל באולפן השקוף של ערוץ 24.

"שי גבסו מוכשר ובחור מקסים היה לי לעונג ולכבוד לעבוד איתו על השיר המקסים הזה, מהרגע הראשון התחברתי לטקסט ומילים, ואני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית ומודה לו", אומרת בן.

וגבסו מוסיף: "הקול של זהבה מזכיר שכוונות התום שבו לא מתחלף, ולא נשמע בו לא כוחניות ולא מזימה, גם כשהשנים עוברות, התום הזה נשאר נקי, אין בו שום רצון לעשות רושם, אך הוא משאיר בך רושם עצום".

האלבום החדש של זהבה בן יכלול את הסינגלים שיצאו עד כה "אהוב שלי", "מתי חתונה", והדואטים המצליחים עם מושיק עפיה "שנינו לעולם", ועם דודו אהרון "פעם בחיים" ו"הלב יודע".

בימים אלו יצא גם הביצוע של זהבה בן ל"אוהבת אותך עוזבת אותך" של דפנה ארמוני, מתוך הפרוייקט "שני צדדים למטבע". בתחילת ינואר תטוס בן ללוס אנג'לס לחודש ימים להשתתף בצילומי תוכנית הדוקו ריאלטי "ללה לנד", לצד דודו אהרון, ג'ולייטה ועוד.


שירלי צפרי - "נכון להיום"

אין תמונה
נכון לה. שירלי צפרי

הזמרת והיוצרת שירלי צפרי משחררת סינגל שלישי מתוך אלבום חדש שייצא בקרוב. הפעם מדובר בגרסת כיסוי ללהיט של זוהר ארגוב "נכון להיום" משנות ה-80'.

הרעיון להקליט את "נכון להיום" נולד אצל צפרי בעקבות בקשה אישית של חבר. היא החלה לעבוד על השיר ובחרה להעניק לו פרשנות משלה, אישית ושונה מהמקור, כשהיא מעורבת בעיבוד, בהפקה המוזיקלית וגם בנגינה.

קדם ל"נכון להיום" הסינגל "בואי לשיר לי", מתוך האלבום של צפרי שצפוי לצאת לקראת החגים הקרובים.

>> מיכל שפירא שרה מרגול: "עוד יהיה לי"