אופק המלאך פרץ (צילום: צילום מסך מתוך youtube)
הדבר הבא? אופק "המלאך" פרץ | צילום: צילום מסך מתוך youtube

שני הזמרים הצעירים ששולטים ב"שטח" בז'אנר הים תיכוני הם עומר אדם, "המלך של השטח", שנמצא בחמישיה הפותחת של הזמרים בז'אנר בכלל, ומאור אדרי, נסיך המועדונים והחפלות, שהלהיט שלו "לב קבור" עם חנן ילד הפלא הפך ללהיט מדינה ופילס דרכו אפילו לבית "האח הגדול".

אלא שבימים אלה מגיעים ממעמקי האינטרנט שני כוכבי-רשת, שמתחילים בתהליך מעבר לקריירה "רגילה" במוזיקה הים תיכונית. אופק "המלאך" פרץ, שכבר סומן כאן כאחד הזמרים הצעירים שיבלטו בז'אנר הים תיכוני בשנה הקרובה, מסיים בימים אלה את הקלטת אלבום הבכורה שלו, בהפקתם המוזיקלית של זאב נחמה, יורם פויזנר ותמיר קליסקי מלהקת אתניקס.

אופק פרץ אתניקס (צילום: צילום מסך)
אופק "המלאך" פרץ באולפן ההקלטות עם יורם פויזנר וזאב נחמה מלהקת "אתניקס" | צילום: צילום מסך

ההחלטה שלהם בשלב הזה היא לשמור על הכינוי "המלאך" שדבק בפרץ, ולזרום עם הקו המוזיקלי ה"כבד" שלו, שמזכיר לרבים את עומר אדם, עם התוספות הפופיות האתניקסיות המוכרות, שלפני 15 שנה הפכו את אייל גולן לכוכב. "המלאך" מקווה לנצל את גיוסו של עומר אדם לצה"ל ואת המעבר שלו ממועדונים לחתונות וועדי עובדים כדי להפוך לזמר המועדונים מס' 1. אחרי הלהיטים חלמתי יותר מדי", ו"להחליט זה בידייך" הוציא "המלאך" לרשת עוד שני שירים שכבר הפכו לפצצות עומק קטלניות - "משהו אחר" ו"מה קרה שם באמת", כשסינגל הבכורה הרשמי הראשון שלו צפוי לצאת בקרוב.

מאור אדרי - חיים דדון מאחוריך

מאור אדרי פרומו (צילום: עדן פראג')
מפרגנים לך בכל זאת. מאור אדרי | צילום: עדן פראג'

בשקט בשקט הוציא אתמול מאור אדרי שיר חדש בשם "ילדה גדולה", סינגל שמיני מתוך אלבום הבכורה שלו. הוצאת השיר ליו טיוב היא מעין אקט "מחאתי" של אדרי נגד התקשורת, שלדעתו לא מסקרת אותו מספיק. כנראה שהוא לא פתח mako מוזיקה לאחרונה, אבל אנחנו מפרגנים לו בכל זאת.

את "ילדה גדולה" הלחין והפיק רביב בן מנחם בסגנון "ערבי אסלי" למילים של עינת הולנדר. בהקלטת השיר החדש השתתפה קבוצת מעריצים של מאור אדרי שהוכנסה לאולפן של בן מנחם להקליט את קולות הרקע בשיר. "מאור הרגיש שהם חלק גדול ובלתי נפרד ממנו, וגם להם מגיע להיות חלק מזה", אומרים בהפקה. בהאזנה ראשונה מדובר בלהיט בטוח ברחבות הריקודים בשנתיים הקרובות.

אבל מי ש"מאיים" להיות המאור אדרי הבא הוא הזמר חיים דדון, שהוחתם לאחרונה ב"אנווה מיוזיק" הלייבל של צ'ולי זכאי ושי ראובני, המנהלים של לירן אביב, מאור אמסלם ואמנים נוספים.

חיים דדון בן ה-22 מטבריה מוכר לגולשי האינטרנט מביצועים שלו לשירים של זמרים אחרים, למשל "רוחות רעות" של מאור אדרי ו"אמא יקרה". באגף זמרי הנשמה של תעשיית המוזיקה המזרחית כבר מסמנים אותו ככוכב הבא.

בימים אלה אוסף חיים דדון חומרים לאלבום בכורה, אותו יפיק מוזיקלית שי ראובני (כמובן). שיר ראשון מהאלבום צפוי לצאת בעוד כשושה שבועות.

חיים דדון שר "רוחות רעות"

חיים דדון שר "אמא יקרה"

>> מושיק עפיה יוצא מהמחתרת; שני יצהרי מתאהבת בגבר חדש