חברי "הפרויקט של רביבו" מציינים בימים אלה שלוש שנים להשקת ההרכב ומוציאים היום את אלבומם החמישי "שידע כל העולם". לעומת אלבומיהם הקודמים שהסתמכו בעיקר על מחרוזות קאברים נוסטלגיות, כולל החדש כמה וכמה שירים מקוריים, שנוצרו על ידי שלושת חברי הפרויקט - הזמרים ניר בן מנחם ואלירן צור, והמפיק המוזיקלי רביב רם בן מנחם. השלושה כתבו, הלחינו, הפיקו ומבצעים שירים עם אמירה אישית המתייחסת לכל אחד מהם ולחוויותיו לאורך השנים.

לצידם תרמה לאלבום שורת יוצרים: סגיב כהן, אופיר כהן, מורן כרמל, עינת הולנדר, ליאור מיארה ואלירן אביטל, ציון שרעבי, דורית מוגרבי ומשה אזולאי. עם זאת, הצליחו חברי הפרויקט לשמור גם בשירים החדשים והמקוריים הקו הנוסטלגי האהוב עליהם והמזוהה איתם, מבחינת צליל, טקסטים, עיבודים, הפקה מוזיקלית ואווירה.

מתוך שמונה עשר שירי האלבום יצאו עד כה חמישה סינגלים: אלה, אלופה, אין בי ת'פחד, איפה הימים ו"עוד יום עובר". אליהם מצטרפים כעת שנים שירים בהשמעה מיוחדת לגולשי mako: שיר הנושא שפותח את האלבום, "שידע כל העולם" והשיר השני באלבום "גוזל שלי".

בחודש הבא ייצאו חברי הפרויקט לסבב הופעות חורפי ומיוחד ברחבי הארץ ובו יארחו את דקלון, אחד הזמרים הותיקים והאהובים במוזיקה הים תיכונית. במקביל שוקדים השלושה על אלבום קאברים נוסף, שמיועד לצאת בחג הפסח הקרוב.

"הפרויקט של רביבו" זכו בשנה שעברה בתואר "הרכב השנה" במעד השנתי של mako, ערוץ 24 ותחנות איזוריות. כמו כן זכו בפרס "כפתור הכסף" מטעם חברת יוטיוב העולמית, אחרי שחצו את רף מאה אלף מנויים. בשלוש השנים האחבונות הוציאו ארבעה אלבומים: "מה נותר מאלה", שזכה למעמד אלבום פלטינה משולש, "התחלה חדשה", שזכה למעמד אלבום פלטינה, אלבום הבלדות "חם בלב", ואלבום כפול בהופעה חיה מבריכת הסולטן. בימים אלה הם משתתפים בתוכנית "משפחה בהופעה" בערוץ 24.