אין תמונה
מתן גלילוב

הזמר הצעיר מתן גלילוב, בן 20 מקרית ים, שפרץ בשנה האחרונה לרשת ולמועדוני המוזיקה המזרחית והבר מצוות, נוגע במיינסטרים ויפתח קופה במועדון רידינג 3 בנמל תל אביב, בהופעה שתתקיים ב-4 במאי 2013. על הבמה יארח גלילוב את הזמר שחר צרפתי ("בידיים זרות").

מדובר בצעד מתבקש - הרידינג 3 הפך בשנה האחרונה (מאז שהיכל התרבות בשיפוצים) ל"בית" של המוזיקה המזרחית בתל אביב. מופיעים בו זמרים מהשורה הראשונה כמו דודו אהרון, "הפרויקט של רביבו", קובי פרץ, ליאור נרקיס, ותיקים כמו חיים משה וצעירים כמו מאור אדרי.

מתן גלילוב הוא כיום חייל שמשרת בבסיס דלק בנשר, אבל בתחום המוזיקה מדובר באימפריית יו טיוב, עם שירים שהגיעו ל-2 ו-3 מליוני צפיות (חוקיות) כמו "חלש מולך" עם בן אל, "עוד נשימה" עם אלי קפקא, "כמה טעיתי" עם יוחאי שושן, "גורל ומזל" ו"לי ולך". בסך הכל יש לגלילוב למעלה מ-18 מיליון צפיות בכל הסרטונים שלו ביו טיוב.

גם בשאר המדיה הדיגטילית גלילוב מככב. הוא מדורג בצמרת מצעד ההורדות של "סלקום" לצד אייל גולן, עומר אדם ודודו אהרון. דפי האמן שלו בפייסבוק כוללים למעלה מ-50 אלף מעריצים.

השירים האחרונים שהוציא גלילוב הם "לילה לילה" - גרסה מקצועית שלו לשיר "רוקדת" המבוסס על הלהיט הותיק "דלאלה דלאלה", והשיר והקליפ "זוכרת" שצבר ביו טיוב מעל ל-640 אלף צפיות תוך שלושה שבועות בלבד.

>> רגב הוד בשיר החדש "קרוב אליך"