אין תמונה
מי שמה עליו יד? דודו אהרון, עטיפת הסינגל החדש

אוזניים רבות נזקפו הבוקר למשמע השיר החדש של דודו אהרון "לא יפרידו בינינו". יותר מאדם אחד ויותר משניים בתעשיית המוזיקה המקומית טענו כי הפתיחה לשיר מושפעת מאוד מהפתיחה לשיר "שרי שרי ליידי" של צמד הפופ הגרמני "מודרן טוקינג" שכיכב במצעדי הפזמונים באייטיז.

בתגובה באמצעות איש יחסי הציבור שלו עופר מנחם מסר אהרון: אני מודע לדמיון, אני מפעם לפעם עושה מחוות לסגנונות מוזיקליים שונים ובחרתי לעשות מחווה לשנות השמונים. לשון ההודעה.

כזכור, לאחרונה נקלע דודו אהרון לפרשה בה הוא נדרש לשלם פיצויים למלחינים מחו"ל על שימוש בלחנים שלהם בשיריו. אהרון טען אז, שוב באמצעות יחסי הציבור, כי השפעות מוזיקליות הן עניין שכיח בעולם המוזיקה. בהמשך נפגש אהרון עם נציגי התובעים במטרה להגיע להבנות בנושא.

שיר חדש בדרך להיכל נוקיה

השיר החדש של אהרון "לא יפרידו בינינו", אותו כתב והלחין, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של יעקב למאי, יצא כאמור הבוקר. מדובר בשיר דאנס ים תיכוני שמחבר קצב מהיר ואלמנטים אתניים, שראה אור כסינגל ראשון מתוך אלבומו הבא של אהרון, שצפוי לצאת במהלך השנה הבאה 2011.

דודו אהרון קיסריה (צילום: עדי כהן צדק)
בדרך להיכל נוקיה. דודו אהרון בהופעה בקיסריה | צילום: עדי כהן צדק

הסינגל יצא אחרי שנה מוצלחת במיוחד לאהרון, שבה דרך כוכבו עם שלל להיטים והאלבום "מילים פשוטות", והוא אף נבחר לזמר השנה של ערוץ 24 ורשת ג'. השיר יצא בין היתר לקראת המופע החגיגי שיקיים אהרון בהיכל נוקיה בתל אביב, בתארין יום הולדתו, ה-23 בדצמבר 2010.

דודו אהרון עומד להיות האמן הים תיכוני-ישראלי השלישי שמופיע רשמית ועם עם קופה פתוחה בהיכל נוקיה, שתכולתו כ-8500 איש - כמעט כפול מהאמפיפארק בקיסריה.

קדמו לאהרון כזכור אייל גולן וקובי פרץ, שכבר כבשו את היכל ההופעות. כמו כן גם שרית חדד כבר הופיעה בהיכל נוקיה, אבל במופע מוזמן ומכור מראש לאחד מועדי העובדים הגדולים במשק.

לא יפרידו בינינו

כמו ילד שבוכה ולא עוזב / אני עכשיו קורא לך מהלב / רוצה לומר לך כמה מילים / עכשיו זה רק מתאים / להזכיר לך...

שתמיד הייתי בשבילך / עכשיו תורך לתת לי מליבך / כי אני בחור כזה לא יוצא מזה / את יודעת... 

פזמון: שום בנאדם בעולם לא יפריד ביננו / ככה איתך זה מושלם / אין שום חיבור בעולם כמו שיש ביננו / ככה איתך ככה מושלם

כל הזמן הזה במחשבות / איך לתקן את כל הטעויות / לא הייתה לי כוונה / זה בא מאהבה תוותרי לי...

נכון עשיתי אז הרבה שטויות / הפעם לא אתן לזה לקרות / מבטיח לך שלא ניפול / אני כבר לא יכול / את יודעת...

פזמון: שום בנאדם בעולם לא יפריד ביננו / ככה איתך זה מושלם / אין שום חיבור בעולם כמו שיש ביננו / ככה איתך ככה מושלם

>> החדשים של אתי לוי, לאה זלוטניק וחגית מלול