מאור אדרי מככב בימים אלה בכל מקום אפשרי עם הלהיט "כמו שאת", שחשף לעולם את חברתו נטלי תורג'מן, אותה מגלמת בקליפ השחקנית-דוגמנית דנית גרינברג.

אדרי הגיע עם השיר לאולפן התוכנית "מאמאלנד" של ערוץ 24, וביצע גרסה אקוסטית שקטה, שהבליטה את היכולת הקולית המיוחדת שלו, זו שהקנתה לו מעריצים כה רבים.

בראיון למנחות "מאמאלנד" סיפר אדרי על הפריצה הגדולה שלו בשנתיים האחרונות, מהלהיטים "לב קבור" ו"רוחות רעות" ביו-טיוב, דרך הלהיט הענק "מחרוזת אבבבי", ועד להופעות המלאות בהאנגר 11 ובאמפי קיסריה. "לא הלכתי לתוכנת ריאליטי י רציתי להצליח בזכות עצמי", הדגיש.

כמו כן סיפר מאור אדרי על משפחתו, על אביו אלברט (בבר) עורך הדין ואימו תקווה עקרת הבית, שתמכו בו מתחילת הדרך. "ההורים שלי מגיעים כמעט לכל הופעה שלי", אמר, "הנה עכשיו הייתי במוצאי שבת בהופעה באילת והם היו שם איתי, עשו את כל הדרך עם האחיינים שלי ובאו".

לאחרונה, אחרי שנים של מגורים ביחידת דיור נפרדת ליד בית הוריו ברמלה, עבר מאור אדרי לדירה משלו, שנמצאת בסמוך. "עזבתי את הבית, אבל אני גר ממש קרוב, חוצים כביש ומגיעים, ממש מטר מהם", הוא מדגיש.

על אימו תקווה הוא מספר: "אני מדבר עם אמא שלי כמה פעמים ביום, ואני דומה לה בעדינות שלה, ככה אני חושב. איזה טיפ אני לוקח ממנה? אני לא מוותר על הקוסקוס של אמא שלי".

>> דודו אהרון מארח את שקד קוממי ופותח קופות בערים הגדולות