אין תמונה
הלו, בלומפילד?. לא, זה בלומשטיין

אייל גולן, שרית חדד וניקוס ורטיס מוסיפים הופעה משותפת לשלושתם באיצטדיון בלומפילד ביפו. ההופעה השנייה תתקיים ב-25 ביוני, יום אחרי המופע הראשון ב-24 בחודש. תכולת הצופים באיצטדיון במופע מהסוג הזה עומדת על 16 אלף מקומות, ובהפקה אומרים שההופעה השנייה נפתחת לאור ביקוש יוצא דופן לכרטיסים מצד הקהל. האם מדובר בלהיט החם של הקיץ בשוק ההופעות הישראלי? כנראה שכן.

כותרת המופע היא "פעם בחיים" (למעשה כעת אפשר לקרוא לו "פעמיים בחיים"), ובו צפויים להיפגש על הבמה אייל גולן, שרית חדד וניקוס ורטיס לביצועים משותפים ומיוחדים של להיטים של שלושתם. השלושה צפויים להופיע יחד ולחוד, ולהלהיב ולרגש את הקהל עם שירים אהובים מכל הקריירה, בניהולו המוזיקלי של יעקב למאי.

אייל גולן וניקוס ורטיס צפויים לבצע יחד את השירים "זה אני" ו"כשאת איתו" בעברית ויוונית, שפת המקור של צמד הלהיטים של גולן. כמו כן צפוי אייל גולן לשיר ארבעה שירים מתוך אלבומו החדש "ימים יגידו", ביניהם השיר "ואולי ביום יפה", שיצא לפני יומיים כסינגל.

שרית חדד וניקוס ורטיס בנוקיה (צילום: שרון רביבו)
משחק החיים פעמיים בחיים. ניקוס ורטיס ושרית חדד | צילום: שרון רביבו

טווח מחירי הכרטיסים למופע נע בין 250 שקלים לכרטיס רגיל, עד 450 שקל לכרטיס וי.אי.פי. מכירת הכרטיסים החלה היום, דרך קופות תל אביב באתר או בטלפון: *2207 - אותו האתר שמוכר כרטיסים גם ל"בקסטריט בויז", ובשעות האחרונות קשה מאוד להיכנס אליו.

ורטיס, חדד וגולן: משולש ים תיכוני

שרית חדד ואייל גולן נחשבים לשני הזמרים המצליחים ביותר בז'אנר הים תיכוני, וברבות השנים הפו למותגים כל-ישראלים מצליחים. למשל, אייל גולן הופיע לכבוד הנשיא שמעון פרס ביום הולדתו ה-90. שרית חדד שרה בטקס האשכבה של אריאל שרון ז"ל, ראש הממשלה המנוח.

השניים שמרו לאורך השנים על כבוד ופרגון הדדיים, ואף שחררו יחד דואט בשם "רגע גדול", רגע אחרי שהוכתרו ל"זמרי העשור" בשנת 2009. אנקדוטה נוספת היא סיפור הלהיט הגדול "מי שמאמין", שיוסי גיספן כתב לשרית חדד ולבסוף העביר אותו לאייל גולן, אבל הסיפור הזה לא מעיב על היחסים בין שני הכוכבים.

ניקוס ורטיס הוא הזמר היווני הכי מצליח בישראל בשנים האחרונות, וכבר הופיע בארץ מספר פעמים. בין היתר כבש יחד עם שרית חדד את היכל נוקיה, והוציא איתה את הדואט הישראלי-יווני "משחק החיים". ורטיס הוא גם, כאמור, המבצע המקורי של השירים "זה אני" ו"כשאת איתו" של אייל גולן, בגרסאות המקור היווניות שלהם.

כזכור, אייל גולן גישש עם להקת אתניקס לגבי הופעה בפארק הירקון, אבל קיבל מזאב נחמה וחבריו סירוב וירד מהרעיון. ההופעות עם שרית חדד וניקוס ורטיס באיצטדיון בלומפילד יכולה להוות עבורו פיצוי הולם.

אייל גולן בהיכל התרבות (צילום: שרון רביבו)
פעמיים בלומפילד במקום הפארק. אייל גולן | צילום: שרון רביבו