שרית אביטן הגיעה לאולפן "מאמאלנד", שם נשאלה מיד מי הוא לדעתה המעריץ האלמוני ששלח אליה 500 ורדים אדומים. "זה ממש מטורף, אני לא יודעת מי שהוא, אפילו לא ברמז. אבל זה לא מלחיץ, דווקא כיף לקבל ככה פרחים באמצע היום".

אחרי שבשנה שעברה הוציאה אלבום רק ליו-טיוב, בעוד כחודש וחצי תוציא שרית אביטן מה שהיא מכנה "אלבום וחצי". "לא הייתי שלמה עם כל השירים שרציתי להוציא אז ולכן האלבום יצא רק ליו טיוב. האלבום שייצא בקרוב יכלול רק שירים שאני רוצה ושלמה איתם והוא יגיע לחנויות ולתחנות דלק", היא אומרת.

"שרתי על אבא וחשבתי על סבתא"

"אני שומעת המון שירים באולפן עד שאני מתחברת אליהם. אני לא שרה מה שאני שלמה איתו. את השירים שלי כל אחד לוקח בתפיסה שונה. הוצאתי שירים כואבים, עם כאב על סבתא שלי שנפטרה לפני שנתיים".

הקליפ האחרון שצילמה שרית אביטן הוא לשיר אבא: "זה שיר על אבא שלא הספקת להגיד לו המון דברים. וגם אז חשבתי על סבתא שלי, שלא הספקתי להגיד לה הרבה דברים, ומה שנשאר זה רק זיכרון. אורי גבריאל משחק את אבא שלי בקליפ, וכל דקה שהייתי איתו שם היתה חווייה ענקית".

"אולי עומר שלח לי את הפרחים"

הלהיט האחרון של שרית אביטן היא"לא צפוי",, הדואט עם עומר אדם, עבר מיליון צפיות ביו טיוב בחודש. בפאנל עלתה ההשערה האם עומר אדם הוא זה ששלח לאביטן את 500 הורדים. "אחרי שהוא הביא פרחים לבר רפאלי, הכל אפשרי", הסבירה המנחה עדן הראל.

"יכול להיות שזה עומר, אני לא יודעת", הגיבה אביטן, והוסיפה: "עומר הוא בנאדם מדהים, מדהים, מדהים, לא חשבתי שהחיבור בינינו יהיה כל כך טוב. השמעתי לו את השיר והצעתי לו לשתף פעולה איתי. בהתחלה הוא חשב שאני רוצה ממנו ביקורת על השיר אבל הסברתי לו שאני רוצה אתו דואט ונכנסנו יחד לאולפן. כיף לראות את התגובות".

בהמשך ביצעה שרית אביטן את השיר "עוד לא אמרת לי הכל".