אהובה עוזרי, אהוד בנאי (צילום: קובי פרחי)
"אנחנו עושים תחרות נגינה:". אהובה עוזרי ואהוד בנאי | צילום: קובי פרחי

אהובה עוזרי מעלה מחר (שני) במועדון "זאפה" בתל אביב את הגרסה החדשה למופע שלה "מעלי דממה", עם הזמרים מאיה אברהם ויאיר צברי, והמנהל המוזיקלי שאול בסר. עוזרי צפויה לארח על הבמה את אהוד בנאי, ולבצע איתו את השיר "בסתר", שיר שהיא יצרה ובנאי מבצע, באלבומה "מעלי דממה".

כמו כן, וכפי שעשה במופע המחווה הגדול שנערך לעוזרי השנה, יצטרף בנאי אל האמנים שעל הבמה לביצוע מיוחד של השיר "עמק הפרחים", במקור של עוזרי. "נבצע יחד גם שירים שלי וגם שירים של אהוד", אומרת אהובה עוזרי בראיון מיוחד על המופע, בתוכנית "הבוקר של קשת" בהנחיית יואב לימור וגלית גוטמן. "אהוד ואני הולכים לעשות בינינו תחרות נגינה, מי מנגן יותר, כי שנינו אוהבים לנגן".

בתשובה לשאלה של לירון שמם, לגבי השיר "צלצולי פעמונים", שלדבריה "שונה מהמוזיקה הים תיכונית ששומעים היום", ווידוי של שמם שהוא גורם לה לבכות, אומרת עוזרי: "אני משתדלת מאוד לכתוב 'מוזיקת עולם', שכל אוזן תוכל לשמוע אותה. וזה מה שחשוב. לי חשוב שבאוזן שלך יעבור השיר, ושלא יתפוס אותך ככה".

עוזרי הזכירה גם את כלי הנגינה המיוחד שהיא מנגנת עליו, הבולבול-טרנג, וסיפרה שהזמר יאיר צברי הוא המצטרף החדש להרכב שמופיע איתה. "אני מקדמת אותו", היא אומרת, "הוא תימני אורגינל מראש העין". המופע צפוי להמשיך ולרוץ בכל הארץ בחודשים הבאים, ועוזרי אומרת: "אני מזמינה את הקהל, תאחלו לי בהצלחה".

האזינו לביצוע לשיר "עמק הפרחים", עם אהוד בנאי, מאיה אברהם ויאיר צברי.