לפני שבועיים פרסמו כאן על מלחמת הקריוקי בין אליקו לירון אילן, מאבק רותח בין שני שדרנים מובילים. כזכור, השניים מפעילים במקביל ליינים שונים של קריוקי, ובכך נאבקים למעשה על אותו קהל היעד: זמרים חובבנים שבאים לשיר מזרחית.  בערב הפתיחה של הליין של ירון אילן הוא אירח בין השאר את אילן גולן, שזרק עקיצה לאליקו. אז עכשיו מסתבר שרוסלנה החליטה להצטרף לחגיגה ולבוא לעזרתו של ירון אילן בליין בקריוקי שלו.

בשלישי האחרון, אילן ביקש מחברתו הטובה רוסלנה, לבוא ולפרגן לו בליין שלו במועדון ״האוניברסיטה״, ברחובות. מיד לאחר שנכחה בהופעה של רון שובל ברידינג, אספה איתה את אייל גולן, טילטיל,שמעון אמסלם, ורון אלוף לליין של ירון אילן ברחובות כדי להראות לאליקו מי מביא יותר כוכבים.

רוסלנה, נראה שהדרך לגמר עוברת ב"אוניברסיטה" ברחובות?
״היה מהמם. אווירה חמה כיפית, קהל מהמם, חם במיוחד, נהנתי נורא ועוד יותר נהנתי מזה שהייתי עם האנשים שאני אוהבת״

אפשר לרשום שרשמית החלטת להצטרף לליין של אילן?
״הלכתי לאוניברסיטה כי שמעתי שזה הליין של ירון אילן והוא חבר קרוב. חוץ מזה, כשירון עושה משהו אז זה תמיד שמח וכיפי״

- ירון אילן, עכשיו רוסלנה מצטרפת למאבק?
״קודם כל רוסלנה היא כבר חלק מהמשפחה. היא כמובן בת הזוג של אייל. שמחתי גם לפגוש את שאר החברים שבאו איתה; רקדו, שרו ושמחו איתנו״.

רוסלנה ואייל באוניברסיטה (צילום: בר שחר)
רוסלנה ואייל באוניברסיטה | צילום: בר שחר

ועוד עניינים ברומו של עולם:

 גם רוברטו פותח חזית: אחרי שאליקו ורדיו לב המדינה החליטו להקים בית ספר למוסיקה בשיתוף המוסד רימון, רוברטו החליט להרחיב את בית הספר למוסיקה שלו, שסיים את מחזורו הראשון.
רוברטו, האומנם?
״כן יש לי בית ספר למוסיקה והחלטתי להרחיב אותו. ובניגוד לבתי ספר אחרים אצלי המורים לא פרצופים מפורסמים אלה אנשי מקצוע״.  

⋆ אחרי שדודו אהרון הקים ברחובות את קבוצת כדורגל של השחקנים הפצועים, החליטו הזמרים אלירן צור (הפרויקט של רביבו), נתי לב, גיא יהוד, דניאל בן חיים ושקד קוממי, שגם הם רוצים קבוצה משלהם והקימו קבוצה שתתמודד מול קבוצות מאולתרות במגרש העירוני של ראש העין.

⋆ הזמרת אור אדי (יוצאת "דה וויס") כועסת על שיר לוי שהוציא שיר חדש, כי לדעתה הפזמון שלו דומה מדי לפזמון בשיר החדש שלה. לפני שלושה שבועות הוציאה אדי את השיר ״רחוק מכאן״ שכתב לה גל שריד ללחן של חן הררי ואוהד אלישע, שצבר השמעות מכובדות לכוכבת העולה. בסוף שבוע שעבר הוציא שיר לוי את ״בעיר שלך״ שכתב והלחין לו נדב אסולין.

אור אדי והמנהל אסי לביא בתגובה: "שמענו את השיר המקסים של שיר לוי וכשהגענו לפזמון הופתענו לגלות את הדמיון הרב בין השירים, מיותר לציין שהשיר של אור יצא חודש לפני, אנו מקווים שמדובר רק בצירוף מקרים תמים ואם כן זה פשוט הזוי. נעשה את הבירורים שלנו ואם נבין שהדמיון בין השירים לא נעשה בתמימות נשקול פניה לגורמים הרלוונטים".

שיר לוי בתגובה: ״שמעתי על זה כבר ממשהו, וצריך לפנות לנדב אסולין״.
נדב אסולין: ״אני רק שמעתי על אור אדי, ואת השיר שלי לשיר לוי כתבתי לפני הרבה מאוד זמן ככה שאין סיכוי שהעתקתי אותו ואני מאחל לאדי בהצלחה״

⋆ סטטיק נראה מאוהב מתמיד בנופר, והחליט לעלות שלב בחייו האישיים ולעזוב את בית הוריו לטובת דירת מגורים משותפת בחיפה.

⋆ עוד לפני שאייל מלכא ודודו אהרון נכנסו למאבק שלהם, דיווחנו על כך שהזמר שריף חתם במשרדם של השניים. עכשיו שכהם נפרדו, האם שריף נופל בין הכסאות?

אייל מלכא, שריף צריך לדאוג?
״ממש לא. דודו אמור להיות שותף בהפקה, למרות שזה לא על חוזה, היה ביננו הסכם ג׳נטלמני בעל פה שהוא (דודו) יטפל בכל הנושא המוסיקלי של שריף ואני בקידומו. אבל מאז שהוא הוציא לי מכתב מעורך הדין, הוא לא מדבר איתי ואין לי קשר איתו, אני ממשיך עם שריף. אנחנו עובדים על מופע ואלבום חדש. דודו התחייב לעבוד עם שריף והוא לא עמד בזה״.

מעורך דינו של דודו אהרון טרם התקבלה תגובה.