אין תמונה
צלילי העוד 2010

קשה להפריז בחשיבותה של להקת "צלילי העוד" , בהנהגתם של רמי דנוך ויהודה קיסר, שהוקמה ב-1974, להיווסדות והתפתחות המוזיקה הים תיכונית. מאז הוציאה הלהקה בהרכבים שונים 26 אלבומים ואוספים.

קשה שלא להתרגש כששיר חדש של "צלילי העוד" יוצא לאוויר העולם, וקשה שלא להתפעל מהשיר "לחזור הביתה", עם הביצוע הנפלא של רמי דנוך, ומהלחן של קלידן הלהקה ברק רוני למילים של אהוד מנור ז"ל.

לזכר אהוד מנור ז"ל, במלאות חמש שנים למותו

השיר שנכתב על ידי אהוד מנור ז"ל כשבועיים לפני מותו, יוצא לרגל חמש שנים לפטירתו. הוא מסמל את חזרתה של "צלילי העוד" לבמה לפני חמש שנים ואת העבודה על אלבום חדש של הלהקה הנמצאת בימים אלה בעיצומה.

במקביל מופיעה הלהקה ברחבי הארץ עם מיטב להיטיה וביניהם הקלאסיקות "חנל'ה התבלבלה", "גדליה רבע איש", "חסידה צחורה" ועוד רבים וטובים. בהרכב הנוכחי של צילי העוד חברים רמי דנוך בשירה, יהודה קיסר בגיטרה, ברק רוני בקלידים, רוני דלל בעוד, אבי שם טוב בבס, משה מוסרי בתופים, דני אוחיון בפרקשן וזמרת הליווי פאר דנוך.

לחזור הביתה

ושוב מהתחלה המנגינה שלי עולה / היא הסתתרה כל כך הרבה שנים / כאן עמוק בפנים / עכשיו היא מתעוררת כמו המיית יונים / עכשיו היא שוב בוערת / אני חוזר למחוזות הישנים

פזמון: יש דרך לחזור הביתה / דרך זכרונות נשכחים / יש דרך לחזור הביתה / שוב חדרי הלב נפתחים

הקשיבי לצלילים זו מנגינה ללא מילים / היא מנסה לומר שיש תקווה לשנה טובה / שזה לא סוף הדרך יש תקווה קרובה / שלחיים יש ערך שעוד אפשר להאמין באהבה

פזמון: יש דרך לחזור הביתה / דרך זכרונות נשכחים / יש דרך לחזור הביתה / שוב חדרי הלב נפתחים

>> לי פישמן עושה "שמח"; בן-אל תבורי בשיר "סוד הקסם"