החורף בפתח, וכוכבי המוזיקה הים תיכוניים מכריזים על הופעות וסיבובים מיוחדים. משה פרץ יופיע בהיכל נוקיה בדצמבר, שלומי שבת יקבל כבוד בפסטיגל, עומר אדם חוזר להאנגר, וגם אייל גולן, ליאור נרקיס ודודו אהרון מתכננים חורף חם.

ליאור נרקיס, שידוע פרפורמר יוצא דופן, חוגג 20 שנות קריירה ויוצא לסיבוב חורף, בליווי עשרה נגנים וזמרות ליווי. המופע שלו ישלב שירים מאלבומו המתקרב כמו "תביני", "אז יאללה", "מול כל העולם" ו הלהיט העכשווי "עמליה", לצד להיטים קלאסיים שלו כמו "ערב טוב לך", "תגידי" ו"שגעת טרפת".

הטרפת של נרקיס תתחיל ב-30.11 במרכז הקונגרסים בחיפה, במופע משולב עם סקאזי. לאחר מכן יופיע ברידינג בתל אביב (23.12), זאפה הרצליה (26.1), זאפה ירושלים (3.2), פסטיבל הנשים באילת (6-8.2) והמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע (13.2). כרטיס יעלה 149-199 ש"ח.

אייל גולן באשדוד (צילום: שרון רביבו)
חוזר להיכל התרבות. אייל גולן | צילום: שרון רביבו

אייל גולן יחזור להופעות בהיכל התרבות בתל אביב (2,200 מקומות) אחרי חמש שנות היעדרות מהמקום. זה יקרה ב-7 בדצמבר וב-1 בינואר, ובסביבתו של גולן מבטיחים מופע שונה מ"הלב על השולחן" שרץ בקיץ האחרון, את מיטב הלהיטים מכל השנים, שירים אותם לא שר כבר הרבה זמן וכמובן את השיר החדש "מבעד לדמעה" שהגיע לפסגת מצעד ההשמעות תוך שבוע בלבד. מחירי הכרטיסים: בין 209 ל-390 ש״ח, תלוי במקום הישיבה.

דודו אהרון בהופעה חיה (צילום: אילנית רוטהולץ כהן)
יחגוג בהאנגר. דודו אהרון | צילום: אילנית רוטהולץ כהן

דודו אהרון יחגוג יום הולדת 29 במופע החדש בו ישיק את אלבומו האחרון "ימים טובים". זה יקרה ב-4 בדצמבר. בהאנגר 11 בנמל תל אביב, שתכולתו דומה לזו של היכל התרבות. בהפקה של אהרון צופים להיטים מכל הקריירה וכמובן מהאלבום האחרון, כמו "האוטו שלי, היופי שלך", "ביום שניפגש", "לילה מסובך", "אבא, סלח לי", "תהיי שלו", ו"דודו, יאללה יאללה". מחיר הכרטיס עומד על 170-220 ש"ח.

>> שלמה ארצי פתח מכירת כרטיסים והמרכזייה קרסה