אייל גולן תמונה חיצונית (צילום: שוקה כהן)
12 נוקיות? זה הגיוני?. אייל גולן | צילום: שוקה כהן

מי שחשב שההצלחה הגדולה של קובי פרץ בצמד הופעות בהיכל נוקיה בתל אביב אתמול ושלשום תגרום למתחרה הגדול שלו אייל גולן לשבת בשקט - טעה. שמועות בתעשיית המוזיקה טוענות הבוקר כי גולן סגר לאחרונה על 12 (!) הופעות בהיכל נוקיה בקיץ הקרוב. אמאל'ה.

אולם שמועות לחוד ותגובה רשמית לחוד. רונית ארבל אשת יחסי הציבור של אייל גולן אומרת כי הזמר בודק בימים אלה את האפשרויות לסיבוב הופעות הקיץ שלו. בין השאר נבדקים היכל נוקיה ואמפי קיסריה. בדומה לצמד המופעים של פרץ, גם אצל גולן צפויים להתייצב בנוקיה מדי מופע כ-8000 מעריצים, אם אכן יבחר להופיע במקום שתפוסתו כפולה משל אמפי קיסריה.

אייל גולן בבית שאן?

כמו כן בודק גולן, לדברי ארבל, אפשרות לסיבוב הופעות באמפי- תאטראות במקומות שונים ברחבי הארץ, שרובם ככולם מכילים, בדומה לקיסריה, 3500 צופים ומעלה - כמו בריכת הסולטן בירושלים, מרכז הספורט האוניברסיטאי בבאר שבע, איצטדיון קרית אליעזר בחיפה, אמפי תאטרון בית שאן, אמפי צמח, אמפי טבריה ועוד. "בימים הקרובים תיפול החלטה", אומרת ארבל, "גם אמפי שוני בא בחשבון, למרות שמספר המקומות בו עומד רק על 1200".

המופע הקיצי עליו שוקד גולן יגיע בעקבות אלבומו החדש שייצא ב-3 במרץ ויכלול את ארבעת הלהיטים אותם שחרר מאז האלבום הקודם: "על חבל דק", שהקליפ שלו נעשה בהשראת הופעה בקיסריה, הדואט עם שרית חדד "רגע גדול", ששוחרר בעקבות בחירתם לזמרי העשור, "ג'ונגל", שספג ביקורות על הטקסט ו"נשיקה אחת מימך" שלווה בקרחת ובקעקועי הראש.

משה פרץ בקיסריה!

משה פרץ הופעה 11 (צילום: אלירן אביטל)
3 קיסריות סגורות. משה פרץ | צילום: אלירן אביטל

במקביל, אמן פופ ים תיכוני מצליח נוסף, משה פרץ, שרק לאחרונה כיכב בתוכנית "רוקדים עם כוכבים", סגר על שלוש הופעות באמפי קיסריה בקיץ הקרוב, עם כ-4000 מעריצים שיגיעו לכל מופע.

זאת אחרי שבחודשים נובמבר 2009, ינואר ומרץ 2010 ממלא משה פרץ בהופעות כפולות, שהכרטיסים אליהן כבר כמעט ואזלו, את היכל התרבות בתל אביב, המכיל "רק" 2600 מקומות.

משה פרץ מיוחד ליום המשפחה: "אמא"