אייל גולן, האנגר (צילום: שרון רביבו)
"שמחתי לקבל את נתוני היו טיוב המדהימים". איל גולן שר "את" בהאנגר | צילום: שרון רביבו

אייל גולן הוציא את השיר החדש "את" לפני שבוע בדיוק, ב-8 בינואר, וכבר אחרי שבוע רשם הישג חסר תקדים במוזיקה הישראלית, כאשר השיר חצה את רף מיליון הצפיות באתר יו טיוב. זה קרה הבוקר (שני) וכעת עומד השיר על למעלה ממליון ומאה אלף צפיות, כאמור אחרי שבוע אחד בלבד. מתוך למעלה ממיליון הצפיות כ-250 אלף נרשמו ב-24 השעות הראשונות ליציאת השיר לרשת.

בהפקה של אייל גולן שוללים היום מכל וכל אפשרות של קנייה או זיוף צפיות, כפי שקרה עם אמנים אחרים מהארץ ומחו"ל, להם מחקה יו טיוב צפיות מזויפות, וטוענים שלאתר יו טיוב יש את השיטות שלו לדעת מה מזוייף ומה אמיתי.

 

אייל גולן עצמו מסר: "הוצאה של שיר חדש הינה תמיד רגע מיוחד, בחירת השיר, ההקלטה, ההתרגשות בעת היציאה ועוד. שמחתי לקבל את נתוני היו טיוב המדהימים ואני מודה לכולכם על התמיכה והאהבה האין סופית". את "את" כתבו והלחינו אלי קשת וצ'ולי זכאי, לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי יעקב למאי.

במוצאי שבת הופיע אייל גולן בהאנגר 11 בנמל תל אביב, שם ביצע לראשונה את השיר "את" בפני הקהל בהופעה חיה. ההופעה התקיימה ימים בודדים אחרי יציאת השיר, אבל המעריצים הנאמנים של גולן כבר הכירו את המילים בעל פה.

גולן אירח על הבמה את הגיטריסט הותיק יהודה קיסר, שליווה אותו בהופעות בתחילת דרכו עם חברי להקת "אתניקס". ג הפעם הפליא קיסר בצליל הגיטרה החשמלית שלו, שהפך למזוהה כל כך עם המוזיקה המזרחית וחזר בשנה האחרונה בגדול.

אורחים נוספים על הבמה היו עידן יניב, עמו שר אייל גולן את הלהיט "מלאת אהבה" ואת דודו אהרון, חברו לצוות השופטים של התוכנית "אייל גולן קורא לך", שהתמכר איתו לדואט שלהם "ממכרת".

אייל גולן, דודו אהרון, האנגר (צילום: שרון רביבו)
מתמכרים אחד לשני. אייל גולן ודודו אהרון בהאנגר | צילום: שרון רביבו

אייל גולן, יהודה קיסר, האנגר (צילום: שרון רביבו)
כמו בימים ההם. יהודה קיסר עם אייל גולן בהופעה בהאנגר | צילום: שרון רביבו
אייל גולן, עידן יניב, האנגר (צילום: שרון רביבו)
מלאי אהבה. עידן יניב מתארח אצל אייל גולן בהאנגר | צילום: שרון רביבו
אייל גולן, האנגר (צילום: שרון רביבו)
אור אחר. אייל גולן בהופעה בהאנגר | צילום: שרון רביבו