★ להפתעה כזאת שרית חדד לא ציפתה: ההריונית הטרייה שהגיעה לראיון ברדיו אמצע הדרך קיבלה מתנה לא שגרתית מהבעלים של התחנת האיזורית. לפני מספר ימים התארחה הדיווה אצל שדר הרדיו שי בניטה, במהלכו הצטרף אליהם במפתיע מנכ:ל התחנה אהרון אורגד. אורגד ציין כמה התחנה אהבה וקידמה את שרית עוד לפני שפרצה והפכה לחלוצת הזמר המזרחי החדש. הוא סיפר שרצה להעניק לשרית מתנה, ואחרי התייעצות עם הצוות שלו בחר ללכת על משהו רוחני. אורגד פנה לאחד מרבני "אפליקציית תיקון" וביקש מהם להעניק לחדד ברכה מצולמת מקברו של רבי מאיר בעל הנס. חדד לא הבינה בהתחלה במה מדובר, אבל אחרי שראתה את הסרטון היא התרגשה והזילה דמעה.

★ הזמר בועז שרעבי עסוק לאחרונה בהפקת בר המצווה של בנו. לאחר התלבטויות החליטו שרעבי ובת זוגו שאת בר המצווה הם יקיימו בכותל באירוע משפחתי מצומצם. בצהרי יום שני שרעבי הזמין את החברים הקרובים לפאב באור עקיבא. שיהיה במזל. 

★ שלומי שבת החליט לפנק את חברי הצוות שלו, ובסיום סיבוב ההופעות בערב יום העצמאות, לקח אותם למסעדת שיפודים בגבעת אולגה. המסעדה נשארה פתוחה במיוחד בשביל הכוכב כשסיים את סבב ההופעות. 

★ כתב אישום הוגש נגד עדן בן זקן על מהירות מופרזת. הדיווה הצעירה מאושמת בנהיגה בדרך עירונית במהירות של 103 קמ"ש, הרבה מעל למהירות המותר. בן זקן טענה כי אחיה טום הוא זה שנהג בזמן שקלטה אותם מצלמת המהירות. גורם במשטרה מסר שבמידה ואחיה יודה בנהיגה ברכב בעת העברה, כתב האישום ישונה וירשם כנגדו. 

★ שריף החליט להיכנס לעולם העסקים, והקים לאחרונה מרכז למכירת נרגילות בקריות שבצפון, בין ההופעות וההקלטות לאלבום הבא, הוא מזמר ללקוחות ומעשן נרגילה בטעם תפוח.