בימוי: גיל רמון

הזמר והיוצר בר צברי  עובד בימים אלה על אלבומו השני, ואוסף שירים חדשים אותם הוא מקליט. בחודשים הקרובים צפוי לצאת מהאלבום סינגל ראשון. אבל עכשיו מוציא צברי, יוצא התוכנית "אייל גולן קורא לך", את הקליפ החדש "אם ירצה הגורל", שצולם לשיר הלקוח מאלבום הבכורה שלו "עכשיו", אשר ראה אור לפני מספר חודשים.

צברי עצמו כתב והלחין את השיר, אותו עיבד שי אזולאי. מילות השיר מספרות על הרצון למצוא אהבה נקייה וטובה בלי משחקים ובלי אגו, ועל הקשיים המתפתחים תוך כדי התהליך. באופן מרומז מדובר על האהבה ליצירה ולעולם המוזיקה ועל הבעיות הצצות בדרך, ולצידן גם ההישגים והרגעים הקטנים שנותנים את הכח להמשיך.

הקליפ שביים גיל רמון משלב צילומים מחדר סגור ומהופעה חיה. בהופעה צברי מלהיב את הקהל וזוכה לשריקות עידוד והתפעלות. הקטע צולם בהופעת ההשקה לאלבום הבכורה, שנערכה במועדון ה"ברל'ה". בסצנות בחדר הסגור צברי יושב ליד הפסנתר בעירום חלקי - כשפלג גופו העליון חשוף, ומקבל נשיקה מבחורה. אולם למעשה הוא יושב מסוגר בביתו, מרוכז בעצמו, מנסה לכתוב ולהלחין, ולא מצליח.

"אם ירצה הגורל"

"לבשתי פנים אמיצות וניגשתי שלא אפספס, שמתי ת'אגו בצד וסיפרתי בלי להסס, אני מבקש להיות חלק מעולמך, בלי שהכרנו, רק מכח מבטך

אז את צוחקת אומרת אם ירצה הגורל, ואני נאנח כרגיל, ברח לי המזל

בחור אחר ודאי, היה מרים ידיים, אבל אני עקשן, נלחם בשיניים, אם לא היה על מה, הייתי מוותר, עם פרח שכזה רק על אושר אספר

שיניתי גישה וזרקתי ת'אומץ מתוך פניי, אולי אם אהיה קצת ביישן ואקרא לך תבואי אליי, אני אעשה הכל, רק תני לי הזדמנות, בלי שהכרנו, על בסיס נאמנות".