רגב הוד הפרח (צילום: עידו איז'ק)
זוכה בפרס השנבל. רגב הוד | צילום: עידו איז'ק

הזמר רגב הוד מוציא גרסת כיסוי מיוחדת לשיר "הפרח שנבל", במקור שיר של זוהר ארגוב ז"ל, שכתב בצלאל אלוני לפי לחן עממי. לעיבוד העכשווי, ששומר על הטעם של פעם, אחראי תמיר צור. ההקלטה של השיר נעשתה בטייק שירה אחד - הוד החל לשיר כשהנגנים מצטרפים ומנגנים אחריו באופן חופשי לפי הרגשתם, בניצוחו של צור.

השיר הוא סינגל שני מפרויקט הקאברים החדש של רגב הוד, במסגרתו הוא מכסה 50 שירים מזרחיים אהובים, עליהם גדל ועוצב ומהם הושפע לאורך השנים. הסינגל הראשון שיצא מהפרויקט היה "פעימות ליבך", שיר של רגב הוד עצמו מאלבומו הראשון.

באוקטובר האחרון הוציא רגב הוד את השיר "אשת חיל", כסינגל ראשון מאלבום שמיני. אלבומו השביעי "מרגיש בטוח" יצא בחודש אוגוסט האחרון. רגב הוד יופיע ברידינג 3 בנמל תל אביב ב-17 במרץ.

"הפרח שנבל"

"בסמטה הצרה היא הלכה לבדה, בעיניה חיוך של לא רק אכזבה, על כל דלת דפקה בחוצפה מגזימה, ואני כמבוהל רק שאלתי לשמה / והיא חייכה וליטפה את פני, והוסיפה לעמוד כמו עצב כואב, ואני כמבוהל רק ביקשתי ללחוש, אבל היא נעלמה כפרפר של ערבית

פזמון: הפרח שנבל הלב שלי נשבר, הוי למה ומדוע לא תשוב יותר אלי. הפרח שנבל הלב שלי נשבר, הוי למה ומדוע לא תשוב יותר אלי

בחוצות הסתובבתי מוכה סחרחורת, רעב ויגע ובלי כל תקוה, כמו ילד שאלתי ואיש לא ענה, כי איש מלבדי אותה לא ראה / פתאום כקסם הופיעה לי באור, וצנחה לידי בסמטה הקרה, ואני כמבוהל רק ביקשתי ללחוש, אך היא שוב נעלמה כמו הייתה רק חלום

פזמון: הפרח שנבל...

>> אלי לוזון חוגג יום הולדת עם השיר "את בנשמתי"