אין תמונה
ציני? עמיר בניון

עמיר בניון הוא מסוג האמנים שכאשר יש להם מה להגיד - הם אומרים. הלילה העלה בניון לדף הפייסבוק הרשמי שלו את השיר החדש "סיפורו של 'אני אוהב אותך'". השיר ממשיך את הדיון שהחל יהורם גאון בסוגיית הטקסטים במוזיקה הים תיכונית. בניון משתמש בשלוש המילים "אני אוהב אותך", אותו צרוף שגור שגאון טען שמהווה את הבסיס למרבית הטקסטים בפופ המזרחי.

בניון שר: "כולם שראים 'אני אוהב אותך', כולם תמיד אומרים 'אני אוהב אותך' / אמרו זאת פעם כבר מזמן, אמרו זאת כמובן / אך בשבילי זה שיר ראשון, בשבילי עכשיו הזמן"

לשיר צרפו אנשיו של עמיר בניון הודעה בפייסבוק: "בתקופה האחרונה מתקיים שיח תרבותי חשוב ומעניין סביב המוזיקה המזרחית, ובעקבותיו החליט עמיר בניון לשחרר שיר חדש לעמוד הפייסבוק שלו. את דעתו האישית הוא לא פורס באופן מובהק, אבל תקוותו שהאופי של השיר יפתח שיח ציבורי מעניין ומכובד. המסר נותר מעורפל, אי אפשר להבחין אם השיר ציני או לא, דווקא על מנת שכל אחד ינסה להביע את דעתו כאן בעמוד הפייסבוק".

הורידו את השיר החדש של עמיר בניון למחשב - לחצו על מקש ימני בעכבר

יהורם גאון השמיע שיר של בניון בתוכנית בה אמר: "לא חוזר בי"

כזכור, תקף יהורם גאון בחריפות את המוזיקה הים תיכונית חדש ובעיקר את הטקסטים שלה. בין היתר כינה גאון את המוזיקה הזו "זבל שלא ברא השטן", "בושה לאינטליגנציה" ו"אסון טבע".

סביב דבריו של יהורם גאון נוצרה מהומה תקשורת גדולה. למחרת הביע יהורם גאון חצי התנצלות דרך מקורבים, אבל בתוכנית הרדיו שלו, כמה ימים אחר כך, שב ותקף: "אני לא חוזר בי מאף מילה.. חצץ זה חצץ". באותה תוכנית, אגב, השמיע גאון שירים שנתפסים בעיניו כשירים ים תיכוניים איכותיים, והשמיע בין היצתר את השיר "ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון.

>> בעז שרעבי בבלדה חדשה: "את יפה"