הדרמות לא מפסיקות לפקוד את חייו של דודו אהרון. אחרי ההיפרדות המתוקשרת מהאמרגן אייל מלכא והבלאגן סביב אימו ובת זוגו שיר רוזנבלום, אהרון הגיש היום תביעה נגד אייל מלכה. בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי מרכז באמצעות עורכי הדין של אהרון בעז בן צור, מוטי קהירי ואלעד פלג, טוען הזמר כי נדרש לחתום על חוזה ל-15 שנים במהלכן גרף לכיסו מלכא את הרוב המוחלט של הרווחים מפעילותו המוזיקלית, תוך שהוא מקצה לו סכומים זעומים מרווחים אלו.

עוד ב-mako מוזיקה:

עוד טוען אהרון שעל פי תנאי ההסכם הוא היה זכאי לשכר חודשי נמוך שעמד על אלפי שקלים בלבד, למרות שפעילותו המקצועית הניבה הכנסות גדולות שהוסתרו מעיניו וזרמו ישירות לכיסו של האמרגן לשעבר. בתביעה נטען גם שמלכא לא ביצע את המחויבויות שלו כאמרגן וכמפיק של אהרון - לא פעל לקידומו המסחרי, הסתכסך עם סביבתו ועוד. במסגרת התביעה דורש אהרון מתן נתונים כספיים מלאים על היקף פעילותו (תביעה למתן חשבונות) וכן צווי מניעה.

מוטי קהירי, עורך הדין של דודו אהרון הסביר, כי: "לאחר שנים ארוכות בהן דודו אהרון כתב, הלחין והפיק למעשה את המוזיקה שלו, הגיעה העת כי יצא לחופשי וישתחרר מכבליו של חוזה חד צדדי באופן קיצוני, על פיו מרבית העבודה נעשית על ידי האמן ואילו האמרגן הוא שזוכה בכסף ובנכסים. אין זו הפעם הראשונה בה אנו רואים אמרגנים כובלים אמנים בתחילת דרכם לשנים ארוכות באמצעות חוזים דרקוניים וחד צדדיים החולשים על מלוא האספקטים של פעילותם האמנותית. אנו עדים לתופעה זו הן בישראל והן בעולם (מקרה קישה וד"ר לוק כדוגמה), ואני מקווה שהשיח הציבורי והמודעות לנושא יביאו לכך שהתופעה הכעורה והמבישה הזו תעבור מן העולם".

תגובת אדום 6 אירועים בע"מ ואייל מלכא, על ידי ב״כ ד״ר יוסי כהן ועו"ד אוהד מחרז: מדובר בתביעה הזויה (בהמשך ישיר להתנהלותו התמוהה של אהרון וקרוביו לאחרונה, שקיבלה ביטוי שלילי ומבזה בכלי התקשורת השונים) של אדם (אהרון) הטוען כיום, למעשה, טענות כנגד התנהלותו ארוכת השנים ב"זמן אמת", שיודע היטב שהוא זה שהפר שלא כדין ובתירוצים מביכים את הסכם ההתקשרות בינו לבין החברה ושהוא צפוי לתביעה קשה ומשמעותית מצידה של חברת אדום 6 בגין כך.
אין מתאים יותר מלתאר את תביעתו המופרכת של אהרון בבחינת "ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה".
חברת אדום 6 אירועים בע"מ ומר אייל מלכא (שלא ברור מכח מה הוא נתבע כלל על ידי אהרון, שכן ההתקשרות היתה בין אהרון לבין חברת אדום 6 בלבד) בטוחים שבית המשפט יאמר את דברו בסופו של יום, הן בנוגע לתביעתו המופרכת ומלאת הכזבים של אהרון והן בנוגע לתביעה המוצדקת שתגיש בקרוב חברת אדום 6 כנגד אהרון.
מצער מאוד שאהרון אינו בוחל בדבר, עד כדי כך שהוא טוען כיום למעשה כנגד מעשיו, התנהלותו והתנהגותו במשך תקופת ההתקשרות הארוכה. תקופת התקשרות, שהובילה אותו, בזכות השקעותיה העצומות וקשריה של חברת אדום 6, להפוך מזמר בלתי ידוע לחלוטין לאחד האמנים המפורסמים במדינת ישראל.