נאור אורמיה מוציא את השיר והקליפ החדש "אקדיש לך את חיי", בלדת אהבה שמתאימה להיות שיר חופה בחתונות. אורמיה עצמו כתב והלחין את השיר  לרגל החתונה של אחותו. אריק זנטי אחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית.

הקליפ שביים איב קריספין מציג את אורמיה במשולש רומנטי סוער. הוא מנהל רומן עם בחורה חייכנית ומתולתלת, אותה מגלמת ריף נאמן. די מהר היא מגלה שהוא מנהל רומן מקביל עם בלונדינית מסתורית וארוכת רגליים (אליס דוידוביץ'), עוקבת אחריהם ותופסת אותם "על חם". אורמיה הנבוך רודף אחריה ("זה לא מה שאת חושבת" סטייל), ולבסוף משכנע אותה לצאת איתו. תוך כדי העלילה, שצולמה באשדוד ובבת ים, מופיעים קטעים בשחור-לבן בהם אורמיה שר את השיר לבד על במה, כשמולו יושבת הבחורה לה הוא שר, אשר מתחלפת לפי ההתפתחויות בעלילה.

עוד ב-mako מוזיקה:

וכדי שאף אחד לא יתבלבל - נאור אורמיה לא נמצא באמת במשולש רומנטי, ומקיים זוגיות יציבה עם חברה בשם קורל, עליה כבר סיפר בראיון מיוחד ל-mako.

"אקדיש לך את חיי" הוא השיר שני שמוציא אורמיה מאז שעלתה על מסך ערוץ 2 ("קשת") תוכנית הריאליטי "הצילו! אני לא יודע לבשל" בה הוא מככב. קדם לו הלהיט הקצבי "והיא תראה". למעשה זהו סינגל רביעי מאלבומו השלישי של אורמיה בן ה-22. את האלבום ישיק אורמיה במופע חגיגי שיתקיים בהאנגר 11 בנמל תל אביב ב-20 בדצמבר.

"אקדיש לך את חיי"

"תביני בשביל מי אני עובר חיים שלמים , אם לא בשבילך בשבילך בשבילך. מי תתן את הברכה שתלווה אותי שנים, כל התקווה והאמונה נמצאים בליבך /  אם אתן שוב לעצמי סיכוי אם יש תקווה, היא מתחבאת בעינייך, ונתקרב אחד אל השניה ונשבע

פזמון: היום אקדיש לך את חיי בשם האהבה, בשם האמונה צועד אני ובא, את העולם שלך עינייך יראו בתוך עיניי, בשם האהבה אקדיש לך את חיי, בשם האהבה אקדיש לך את חיי

תדעי שגם היום תמיד מותר לחלום, אני חלמתי אותך הנה את התגשמת, שנים של צפייה מרחק של נגיעה, חיים חצויים וריקים והופעת / אם אתן שוב לעצמי סיכוי אם יש תקווה, היא מתחבאת בעינייך, ונתקרב אחד אל השניה ונשבע".

פזמון: היום אקדיש לך את חיי בשם האהבה, בשם האמונה צועד אני ובא, את העולם שלך עינייך יראו בתוך עיניי, בשם האהבה אקדיש לך את חיי, בשם האהבה אקדיש לך את חיי