אין תמונה
רוצים הופעה מלעונית. מרגול חוזרת

הזמרת מרגלית צנעני (מרגול) ממשיכה בתהליך שיקום הקריירה, אחרי שהודתה בסחיטה באיומים של אמרגנה לשעבר אסף אטדגי, ומכריזה הבוקר על חזרה להופעות בסוף חודש ינואר 2012.

"אני מאוד שמחה לצאת ולהופיע", אומרת מרגול, "ומחכה בקוצר רוח לפגוש את הקהל האוהב והמחבק בהופעות הקרובות, ולבצע את השירים החדשים. אני שמחה לצאת לדרך משותפת עם סוכנות 'כחול לבן אמנים'".

שובה של הטליה הדחויה

מרגול תפתח את הופעותיה, ככל הנראה בהופעה במועדון "רידינג 3" בתל אביב, ותכלול ברפרטואר המופע את מיטב להיטיה כמו "עוד יהיה לי", "נערי שובה אלי", "עץ ירוק מפלסטיק", "ריח מנטה", "קפה אלהמברה", "חופשי", "חומות חימר", "אז מה" ועוד.

לצדם צפויה מרגול לשיר גם שירים מאלבומה החדש, ביניהם השיר "ילד", שהקליפ שלו ראה אור לפני מספר ימים, וכן השירים "מקצב במרוקאית", "למחוק את הזמן" ו"הלילה" (מהתוכנית "זמר חתונות" של ערוץ 24).

שירים חדשים ברפרטואר לקראת אלבום

בימים אלא עובדת מרגול על אלבומה החדש עם המפיק המוזיקלי נדב ביטון, שסינגל נוסף מתוכו בשם "ידיים לשמים" (מילים: עינת הולנדר ולחן: ערן כרמי) ייצא בתחילת ינואר.

מי שינהל את ענייניה האמנותיים והעסקיים של מרגול מעתה היא (כפי שציינה בדבריה) חברת "כחול לבן אמנים" בבעלות ינאי רטפן, שמנהל שורה של אמנים מוכרים כמו עידן יניב, מיכל אמדורסקי, אביהו שבת, שיר לוי ועוד. עופר מנחם ימשיך לנהל את מערך יחסי הציבור של הזמרת.

>> עופר לוי דורש מיליון שקל על השתתפות ב"חי בלה לה לנד"