מסתבר שאייל גולן לא מפסיק להפתיע אותנו, והפעם הוא "קורא לכם" ולא רק לתכנית אלא להצטרף ל"מועדון ה-VIP של אייל גולן" ולהיות הראשונים בכל מה שקשור באייל גולן: להאזין לסינגלים החדשים לפני כולם, לעמוד בתור מיוחד בהופעות רק לחברי המועדון, ואם זה לא מספיק לכם אז בהרשמה למועדון תקבלו אלבום אוסף כפול יחודי ובלעדי והנחה על כל ההופעות של האומנים של ליאם הפקות.

בני פרץ, זה רעיון בלעדי או כבר משהו עשה את זה?

״רעיון שאני יצרתי במוחי, לפני שנה וחצי. היה בעבר למיטב ידיעתי לביטלס״.

וכמה זה יעלה?

״99 ש״ח לשנה״.

מלכת השושנים עדן בן זקן הבינה שכדי להיות מלכה אמיתית היא חייבת רכב חדש ושווה, והשבוע היא התחדשה עם ג׳יפ חדש של אאודי חדש. מברוק. ואפרופו חדש, עכשיו זה רשמי ובעוד שבועיים יצא אלבומה השני - מברוק פעם שניה

.

★ כפי שדיווחנו לכם, פאר טסי מתכוון לצרף לציפי רומנו היחצ"נית שלו יחצ"ן נוסף שיטפל בענייני הרדיו. אז השבוע שרית הפקות סגרה עם היחצן משה זיו שיטפל בענייני הרדיו, בזמן שרומנו תתעסק במיתוג של טסי - שאפרופו נודע לו שיש לאשתו טל בת בבטן.

★ אחרי שהשיל מגופו לא מעט קילוגרמים, התאמן והתחטב, החליט רגב הוד לשנות סטייל גם בתכשיטים. והשבוע הצפין הזמר לעיר היהלומים נתניה, למעצבת התכשיטים עדי גינת, שהלבישה עליו שרשרת וצמידים בעיצוב אישי.

עופר לוי עובר לניהול חדש של ג׳אפ הפקות שידועים כחברת הפקות ואירועים. כזכור, לוי שנפרד מאמרגנו יובל ניסני וסיפר לנו כי אשתו תנהל אותו. בשבוע שעבר הוא חתם עם ג׳ודי, הבעלים של ג׳אפ שסיפרה: ״לקחנו את עופר לניהול אישי ואמרגנות והולכים לעשות לו שינוי״.

שינוי לעופר לוי?

״בהחלט. בחורף הקרוב אנחנו מעלים מופע של עופר לוי עם שתי זמרות מוכרות מאוד, אחת זמרת אופרה והשניה זמרת פופ צעיר, בשילוב הלהיטים של עופר. תצפו להפתעה״.