אייל גולן ושרית חדד נבחרו לפני כשבוע ל"זמר העשור" ו"זמרת העשור" בפרויקט "פס-קול העשור" של ערוץ 24 וגלי צה"ל. השניים, שתמיד היו מיודדים ולמרות השמועות לא התחרו ביניהם, החליטו להוציא את הדואט המלכותי "רגע גדול" כאשר התקשרו לברך זה את זו לרגל זכייתם בתארים הנחשבים זמר וזמרת העשור.

אייל גולן: "שרית היא חברה טובה וזמרת מעולה, זמרת העשור שלי"

את השיר הקליטו גולן וחדד כבר לפני שלוש שנים, ביוזמתם של טל שגב ויעקב למאי - צמד "דו-סול", שיצרו את השיר, ואחראים גם לכמה מלהיטיה של חדד בשני אלבומיה האחרונים. כמו מרבית הלהיטים הים-תיכוניים מתאים השיר במיוחד ללוות זוג בצעידה אל החופה בחתונה.

העשור האחרון היה ללא ספק העשור של שרית חדד ואייל גולן. שניהם פרצו בגדול בשנים 98'-99' עם אלבומים מצליחים ושלל להיטים. גולן שיתף פעולה בהצלחה עם להקת "אתניקס" בעוד לחדד היו להיטים עם "טיפקס".

שרית חדד: "הבחירה באייל מושלמת, אני גאה בו ואוהבת אותו"

"במהלך השנים ניסו ליצור יריבות מקצועית ואישית ביני לבין שרית", אומר אייל גולן, "ואני תמיד אמרתי וממשיך לומר: תשכחו מזה, שרית היא חברה טובה, זמרת מעולה ואני מת עליה. לא רק הקהל בחר בה לזמרת העשור, שרית היא גם זמרת העשור שלי בזכות קולה, בזכות התמדה, ובזכות בזכות הדרך המפוארת שעשתה."

"הקריירה שלי והקריירה של אייל תמיד נשקו זו לזו, שנינו סללנו את דרכנו ללב הקהל בזכות עבודה קשה ואמונה בדרך", אומרת חדד, "ולמרות זאת, מעולם לא נפגשנו על הבמה או באולפן. אני שמחה שעכשיו זה קורה. בחירתו של אייל לזמר העשור היא הבחירה המושלמת ואני גאה בו ואוהבת אותו".

עוד במוזיקה:

שלומי סרנגה חוגג זהב ל"מונו" ונזכר באביו המנוח; הפלייליסט של ערוץ 24: מושיק עפיה, רותי נבון ב"תמיד אותו חלום" ומיכל גבע עם עברי לידר; קריסטל לייק מייצגים את ישראל ב"יורודאנס" עם "ג'סיקה 2009".

שירים חדשים: הטרמפולינה (תומר יוסף ובנו הנדלר)- "אני"; אביב גדג' - "יוון", הראל סקעת ברמיקס ל"בואי היום"; עדי רן - "צב"; קרולינה - "Happiness";

קליפים: כוכבי הפסטיגל במחווה למייקל ג'קסון; דניאלה פיק ושחר סוויסה - "לא בא לי";

18 זמרות במחווה לחוה אלברשטיין; הרכב האלקטרו-רוק OB1 מוציא אלבום בכורה; שוקי וייס תובע את "פרטנר" על המופע של מדונה