"אני כבר מצאתי", ענה דודו אהרון לדן שילון בתוכנית הבוקר, בתשובה לשאלה אם הוא כבר שר לאשתו את שירו החדש "את אשתי". "בעזרת השם אני שר לה, אבל אני עוד לא נשוי", אמר לטלי מורנו ולשילון, שאמר לו: "בעניין הזה השם לא כל כך עוזר אתה צריך לבד לחפש אותה".

בניגוד לשירים אחרים שלו, את השיר הזה לא חיבר דודו אהרון בעצמו, אלא קיבל אותו מצמד היוצרים "דו-סול" - טל שגב ויעקב למאי. לא יכולתי לסרב לשיר הזה", הוא אומר, "הוא כבש אותי מהשנייה הראשונה".

"יש לי חרדות ששיר שלי לא יהיה להיט"

-טלי מורנו: "יש פחד שתוציא שיר והוא לא יהיה להיט?
"לא אשקר לך, יש חרדות כאלה, שגורמות לי לא לישון בלילה, אבל אני לוקח אותם לכיוון חיובי. אני הולך לאולפן הקטן שלי וכותב עוד שיר. יש לי שלושה אלבומים שכתבתי והלחנתי ויצרתי לאחרים. אני לומד תווים עכשיו. באתי מקרית עקרון מיישוב צנוע ואנשים חמים, מבית תימני שקודם כל מלמדים אותך לתופף על פח, שמעתי מוזיקה מאז שאני זוכר את עצמי".

דודו אהרון סיפר לטלי מורנו ודן שילון בכמה משפטים את ההיסטוריה של הקריירה שלו, ואז אמר: "השנה האלבום שלי 'מילים פשוטות' פרץ את כל הגבולות, והגשמתי את הכל, קיסריה והיכל התרבות והיכל נוקיה, והופעתי גם לפני שבוע בבנייני האומה בירושלים, נשאר לי עוד חלום אחד קטן - להופיע אצל דן שילון בתוכנית עם המעגל".

*דודו אהרון יופיע ב-3.3 במרכז הקונגרסים בחיפה

>> החדשים של לירן אביב וגיא יעקובי; צליל קליפי בבכורה ורוניוס עם שירין רומנו