אין תמונה
האהבה תבוא. תהילה אברהם בקליפ "ערס מנומס"

אין תמונה
תחזיק אותה חזק. תהילה אברהם ואלמוג דוד פור בקליפ "ערס מנומס"

הזמר אלמוג דוד פור הטריף את השטח עם השיר החדש "ערס מנומס", שעבד על מנגנון סיפורי דומה לזה של "BMW שחורה" של אתניקס. עכשיו מגיע תורו של הקליפ, שממחיז את הטקסט.

אלמוג דוד פור מחכה לאהבה שתגיע, והיא באה בדמות תהילה אברהם הבלונדינית שפוסעת לתוך חייו. הוא מתחיל איתה והשניים מסיימים את הערב בריקוד חושני במועדון. פירסט קלאס.

 

איתי לוי - "ילדות של פעם"

הזמר איתי לוי הוציא לפני יומיים את שירו הרביעי "ילדות של פעם", שיר נוסטלגי על ילדות בשכונה בשנות השבעים והשמונים, אותו כתב והלחין אבי אוחיון. השיר לקוח מהפרויקט המוזיקלי "שרים לשמשון", שנוצר לזכרו של שמשון צור ז"ל.

איתי לוי, אחת ההבטחות הגדולות של הז'אנר בחודשים האחרונים, מרגש כאן בשירה השקטה והנקייה שלו, שמתלבשת יפה על השיר הנוסטלגי. אחרי "בלילות קרים", "מה עובר עלייך", ו"כמעט שיר אהבה", ממשיך לוי שיש לו עוד הרבה מה לתת למאזינים.

 

דניאל חן - "מיום שעזבת"

דניאל חן הוא תגלית שנעים לגלות. כותב, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי, שמשחרר את השיר "מיום שעזבת", סינגל שלישי בדרך אלבום בכורה, ונשמע בו מצויין.

מעבר ליכולות המוזיקליות המוכחות, חן נותן כאן ביצוע ווקאלי חזק, שמתלבש מיד על האוזן ובא לך לשמוע עוד ממנו. יש לו צלילים גבוהים יפים שמזכירים את פאר טסי, ונמוכים שמדגדגים את עדיאל טיירי. לטעמי הוא זמר טוב מאוד. סחתיין.

 

חזי פרץ - "אינשאללה"

הזמר חזי פרץ ממשיך לבנות את עצמו כזמר חפלות מבוקש. כעת הוא מוציא את השיר "אינשאללה", מילה אותה הוא מקפיד לחרוז עם "יאללה". למילים וללחן אחראי אופיר כהן, שהפך לאחרונה לתו תקן של זמרים בדרך להצלחה.

זהו סינגל רביעי עבור פרץ, אחרי "ראית עולם", שיצא כמעט לפני שנה, "ים של רגשות" מלפני שנה ו-3 חודשים, ו""מלכודת דבש" מלפני כמעט שנתיים. קצת לאט מדי, אפילו עבור זמר שקודם כל חושב שטח ורק אחרי זה רדיו.

 

קובי שושן - "מפל של רגשות"

הזמר קובי שושן שחרר לאחרונה את השיר "מפל של רגשות", שמשלב בין הקול החזק של שושן, ששר כאן ואריאציה צעירה על דיכאון טורקי, לבין ליווי שנשמע יווני-טברני, אופטימי. בהמשך מתחלף הליווי לדרמטי יותר, ואז חוזר לאווירת הטברנה.

לעיבוד ולהפקה המוזיקלית המיוחדים האלה אחראי מאיר משעלי, שתפר אותם סביב המילים של דודו ביטון והלחן של דודו אלון. זהו עוד שיר יפה של שושן, שממשיך להפגין יכולת טובה.

 

בן אל - "אל תבטחו בה"

הזמר בן אל ממשיך להוציא שירים  בסגנון הדכאוני השקט עימו הוא מזוהה. השיר החדש "אל תבטחו בה" יצא ממש אתמול, וכבר צבר כמעט 14 אלף צפיות. את השיר כתב והלחין רונן מיכאלוב, שאחראי לכמה מהלהיטים הגדולים שיצאו בשנים האחרונות בז'אנר הדיכאון הצעיר.

למעשה מדטבר בסינגל  לבן אל אחרי ההצלחה של הלהיטים "אולי תגידו", "סודות", הדואט עם אריאל ישראלוב "לא חשוב לך", "מדוע חזרת" ושיר הפריצה שלו, הדואט "חלש מולך" עם מתן גלילוב.

 

שי סבג - "חלק מליבי"

שי סבג הוציא לפני יומיים את שירו "חלק מליבי", סינגל שני איתו הו מנסה לפרוץ לתודעת הקהל. סבג הוא בן למשפחה מוזיקלית - בן דוד מדרגה שנייה של המוזיקאי עדי לאון, שכתב והלחין עבורו את השיר. להפקה המוזיקלית אחראי תותח אחר - תמיר צור.

התוצאה היא שיר שנחמד לשמוע ברקע, בניסיון לרכוב על גל המיד-טמפו הרדיופוני שהולך בעקבות ההצלחה של איתי לוי. קשה לאמוד כעת את היכולות האמיתיות של סבג להלהיב או לכבוש בשיר. אולי זה יקרה בסינגל הבא.